×

Срібний раунд 1oz Джон Уік "Монета Континенталь" США

31.13g / 999 / 1oz

Read more
1 600,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0495r
Опис

Цей срібний раунд вагою в 1 унцію 999 проби заснований на валюті з саги про Джона Уіка і має дзеркальне покриття. Фільми про Джона Уіка розповідають про безжального вселяючого страх вбивцю, який виходить на пенсію, щоб помститися старим ворогам в злочинному світі. У цьому секретному злочинному світі товари і послуги купуються не за допомогою традиційної валюти або кредитних карт, а за допомогою золотих монет, що належать виключно їх спільноті. Ці монети грають важливу роль в фільмі, дозволяючи Джону Уіку купувати все, від вогнепальної зброї до чистого костюма.

На аверсі зображений крокуючий лев з великим щитом на задньому плані. Угорі півколом розміщено напис – «ENS CAUSA SUI» (Причина в самому собі), а внизу «MMI». Уздовж обода монети проходить намистовий обідок.

На реверсі, в обрамленні лаврового вінка, зображена жінка з зав'язаними очима, що тримає в одній руці меч і щит, а в іншій – букет листя. Угорі півколом розміщено напис латиною – «EX UNITAE VIRES». Внизу в два рядки викарбувано – «1 OZ SILVER .999 FINE». Уздовж обода монети проходить намистовий обідок.

Read more
Деталі товару
0495r

Характеристики

Серія
Джон Уік
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Діаметр, мм
39
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua