×

Срібний раунд 1oz Легендарні Воїни: Ерік - Кривава Сокира США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0917
Опис

Цей витончений срібний раунд вагою 1 унцію від монетного двору SilverTowne присвячений Еріку Харальдссону, відомому як Ерік Кривава Сокира, і є першим випуском в ексклюзивній серії «Легендарні воїни». Цей срібний раунд є точним зображенням слави знаменитого вікінга. Еріку Кривава Сокира в сагах про вікінгів приписують об'єднання Норвегії. Він найбільш відомий як воїн та король Норвегії, який завоював свій трон шляхом винищення своїх братів. Він також залишив видимі власні сліди у вигляді монет, випущених на його ім'я у Йорку. Він правив з 932 по 934 рік і двічі як король Нортумбрії: з 947 по 948 і знову з 952 по 954 рік. Ерік Харальдссон був сином «білявого короля» Харальда I, який був королем недовгий час, поки його брат Хокон I не зайняв трон.

На аверсі монети зображений Ерік Кривава Сокира, що стоїть на березі озера з сокирою і щитом, та готовий до бою. Лезо його сокири прикрашене символами вікінгів, а на його щиті зображений дракон, що згорнувся кільцями. Його накидка з ведмежої шкіри багато прикрашена на плечах. На задньому плані височіють гори. Вгорі півколом розміщено напис – «ERIC BLOODAXE».

На реверсі зображена колекція холодної зброї, розташованої в радіальному порядку з шестикінечним клинком у центрі. По зовнішньому ободу вгорі розташоване найменування серії – «LEGENDARY WARRIORS», а внизу характеристики металу – «1.oz 999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0917

Характеристики

Серія
Легендарні воїни
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір SilverTowne (США)
Діаметр, мм
39
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua