×

Срібний раунд 1oz Долар Моргана США

31.13g / 999 / 1oz

Read more
Limited special offer
1 650,00 грн. 1 850,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0571r
Опис

Ці раунди приватного карбування були виготовлені в США монетним двором Golden State Mint і мають схожість із доларом Моргана. «Морганівський долар» (англ. Morgan Dollar) – срібна монета США номіналом в 1 долар, що випускалася з 1878 по 1904 і в 1921 році. Монета отримала назву на честь медальєра Джорджа Т. Моргана, який розробив її зовнішній вигляд. Монета випускалася з металу 900 проби та містила 24,057 грам чистого срібла. Цей тип долара вважається класичною нумізматичною ілюстрацією американських ідеалів свободи та незалежності.

На аверсі зображено голову Свободи ліворуч у фригійському ковпаку з вінцем-діадемою та круговим вінком з гілок бавовни та колосків пшениці. На діадемі розташований напис – «LIBERTY». Над її головою розташований латинський девіз – «E•PLURIBUS•UNUM». Уздовж обода внизу півколом викарбовано 13 зірок.

На реверсі викарбуваний білоголовий орлан, геральдичне зображення Північноамериканських Сполучених Штатів Америки, який тримає в лапах оливкову гілку та пучок стріл. Навколо орла вінок з оливкових гілок. Над орлом знаходиться напис готичним шрифтом «In God We Trust». Ліворуч півколом розташований напис – «ONE TROY», вгорі – «OUNCE .999», праворуч – «FINE SILVER». Внизу раунду вказано найменування монетного двору – «GOLDEN STATE MINT».

Read more
Деталі товару
0571r

Характеристики

Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Голден Стейт (США)
Діаметр, мм
39,3
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua