×

Срібний раунд 1oz Coca-Cola США (кольоровий) (MintDirect®)

31.13g / 999 / 1oz / MintDirect

Read more
Limited special offer
2 700,00 грн. 2 800,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0842A
Опис

Срібний раунд «Coca-Cola», виготовлений 9Fine Mint із срібла найвищої якості 999 проби, уособлює чистоту та досконалість, що стала символом Coca-Cola®. Він має ретельно деталізований дизайн, що віддає шану класичному брендингу Coca-Cola, миттєво впізнаваному будь-кому, хто насолоджувався цим легендарним напоєм. Бренд Coca-Cola® має багату та легендарну історію, яка бере свій початок у 1886 році, коли фармацевт Джон Пембертон винайшов газований напій в Атланті, штат Джорджія. Його бухгалтер Френк М. Робінсон вигадав назву «Coca-Cola®» і розробив оригінальний логотип. Історія бренду Coca-Cola® нерозривно пов'язана з його культовим логотипом, який став одним із найвідоміших символів у всьому світі, поряд з пляшкою з характерним контуром, представленою в 1915 році. Успіх Coca-Cola® можна пояснити її прихильність до якості, інновацій, а також здатність розвиватися і адаптуватися до мінливих переваг споживачів, залишаючись при цьому вірними своїм основним цінностям. Coca-Cola® продовжує залишатися лідером в індустрії напоїв, зачаровуючи споживачів своєю позачасовою привабливістю та прагненням доставляти приємні враження.

На аверсі раунду зображено широко відомий логотип Coca-Cola® на червоному тлі, з контуром у вигляді кришки від пляшки. Над логотипом знаходиться напис – «Enjoy».

На реверсі зображено три знамениті силуети пляшок Coca-Cola. Вгорі півколом вказані характеристики металу – «1 oz. 999 Fine Silver», а внизу розташоване найменування компанії – «® The Coca-Cola Company.».

Read more
Деталі товару
0842A

Характеристики

Серія
Coca Cola
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
9Fine Mint
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
2,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua