×

Срібний раунд 1oz Бостонське Чаювання (250-річчя) США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 100,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0897
Опис

Цей витончений срібний раунд вагою 1 унцію присвячений 250-річчю Бостонського чаювання. 16 грудня 1773 року в Бостоні, штат Массачусетс, відбувся американський політичний та торговельний протестний рух «Синів свободи», відомий як «Бостонське чаювання». Демонстранти, протестуючи проти податків, передбачених Законом Тауншенда, сідали на судна, що перевозили чай, надіслані Ост-Індською компанією, і кидали скрині, в яких він перебував, за борт у Бостонську гавань. Британський уряд різко ставився до цього, назвавши це актом державної зради, що призвів до американської революції.

На аверсі зображено Бостонське чаювання – акція Синів Свободи, яка знищила всю партію чаю, відправлену Ост-Індською компанією. Вгорі півколом розміщено напис – «250th Anniversary», а внизу – «The Boston Tea Party».

На реверсі викарбувані 2 жінки в процесі вишивання першого прапора США. На передньому плані розміщено зображення Декларації незалежності, а також чорнило, свічка та перо. Справа вгорі вказані характеристики металу – «1 oz .999 Fine Silver».

Read more
Деталі товару
0897

Характеристики

Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
2,87
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua