×

Срібна монета 1oz Кленовий Лист 5 доларів 2023 Канада (MintDirect® Premier + PCGS FS®)

31.13g / 9999 / 1oz / блістер

Read moreShow less
2 750,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0801A
Опис

Канадська срібна монета з кленовим листом вагою в 1 унцію була вперше викарбувана в 1988 році після успіху канадського золотого кленового листа, випущеного в 1979 році. Ця інвестиційна монета, що випускається щорічно, виготовлена з чистого срібла 9999 проби, що робить її однією з кращих інвестиційних монет у світі. Хоча Королівський монетний двір Канади виробляє і інші срібні інвестиційні монети, Срібний кленовий лист на сьогоднішній день є найпопулярнішим серед колекціонерів та інвесторів. Срібний кленовий лист зазнав деяких змін в своєму дизайні, але в цілому основні елементи цієї легендарної срібної монети залишилися колишніми. На аверсі монети зображений профіль королеви Єлизавети II, а на реверсі – кленовий лист, зображення, тісно пов'язане з канадської гордістю. Срібний кленовий лист був культовим з моменту свого створення.

На аверсі монети зображено портрет Єлизавети II у віці 77 років, з непокритою головою, у намисті та сережках, обличчям праворуч. Зображення супроводжується спеціальним маркуванням, що складається з подвійних дат – «1952» та «2022», розділених чотирма перлинами, що символізують чотири зображення, які прикрашали канадські монети протягом усього правління Єлизавети II. Вгорі, по колу монети, напис – «ELIZABETH II» (Єлизавета II). Внизу, також по колу монети, викарбовано номінал монети – «5 DOLLARS» (5 доларів). Поруч вказано рік випуску – «2023». Аверс фон прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети.

На реверсі монети зображено кленовий лист – державний символ Канади, а нижче елемент захисту в формі кленового листа з вигравіюваною на ньому цифрою «23», що вказує рік карбування. Зверху викарбуваний напис CANADA (Канада). З боків зображення кленового листа бачимо цифру «9999» – це проба срібла. Внизу, по колу монети, напис англійською – «FINE SILVER 1 OZ» і французькою – «ARGENT PUR», що в перекладі означає «Чисте срібло 1 унція». Фон реверсу прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0801A

Характеристики

Серія
Кленовий лист
Країна
Канада
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Канадський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Задовільна
Походження
Північна Америка
Виробник
Канада
Монетний двір
Королівський канадський монетний двір
Тираж, шт
3526052
Діаметр, мм
38
Товщина, мм
3,21
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти