×

Срібна монета Водолій 500 франків КФА 2018, 2021 Камерун (позолочена)

10.00g / 999 / 0.3212oz

Read more
4 800,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
pb20000121
Опис

Монетний двір Польщі у 2018 та 2021 роках карбував від імені африканської Республіки Камерун неймовірні позолочені срібні монети-підвіски з кольоровими символами всіх 12 знаків Зодіаку. Монети поставляються у тематичному футлярі разом із сертифікатом справжності. Обмежений тираж до 999 екземплярів у всьому світі. Позолочена срібна застібка перетворить вашу монету на стильну прикрасу. Такий аксесуар по праву стане найулюбленішим і найпопулярнішим у гардеробі, як стильна прикраса та потужний талісман. Ця прекрасна монета присвячена тим, хто народився під знаком Водолія. Водолій – повітряний знак, керований Ураном. Водолій вміє надавати свої відмінні якості всьому, чого торкається. Це тому, що ним управляє Уран, планета оригінальності, інновацій та розширеної свідомості. Енергія Урану сприяє тим, хто виходить за рамки та заглиблюється у нові способи мислення. Наприклад, Водолії можуть бути знаком, найбільш відкритим для такої практики як астрологія: вони часто готові вірити в речі, що виходять за рамки того, що можна пізнати відчутно. Також вважається, що Уран контролює стихійні лиха. Інші бачать це і у вас, Водолії. Ви – сила, з якою потрібно зважати, коли справа доходить до ваших пристрастей та інтересів.

У центрі аверсу, у внутрішньому колі, викарбуваний герб Республіки Камерун. Вгорі півколом розташований напис – «REPUBLIQUE DU CAMEROUN», і під ним у два рядки вказано номінал – «500 FRANCS CFA». Зліва від герба вказаний рік випуску, а праворуч позначений метал – «Ag 999» та поруч знак монетного двору – «m/w». По зовнішньому ободу розташовані символи 12 знаків зодіаку, оточені намистовим обідком.

У центрі реверсу монети на диску розташована кольорова композиція на тему знаку зодіаку – Водолій. Навколо диска викарбувані фази місяця та колесо зодіаку з астрологічними знаками. Справа внизу знаходиться символ Водолія, праворуч вгорі символ Урана, а зліва внизу символ Повітря.

Read more
Деталі товару
pb20000121

Характеристики

Серія
Знак зодіаку
Країна
Камерун
Метал
Срібло
Номінал
500 франків
Рік
2018, 2021
Вага монети, гр
10
Проба
999
Вага металу, oz
0,3212
Валюта
Франк КФА
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Африка
Виробник
Камерун
Монетний двір
Монетний двір Польщі
Тираж, шт
999
Діаметр, мм
32
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua