×

Срібна монета 1oz Кленовий Лист 5 доларів 2024 Канада

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 400,00 ₴
В наявності
Артикул:
0914
Опис

Канадська срібна монета з кленовим листом вагою в 1 унцію була вперше викарбувана в 1988 році після успіху канадського золотого кленового листа, випущеного в 1979 році. Ця інвестиційна монета, що випускається щорічно, виготовлена з чистого срібла 9999 проби, що робить її однією з кращих інвестиційних монет у світі. Хоча Королівський монетний двір Канади виробляє і інші срібні інвестиційні монети, Срібний кленовий лист на сьогоднішній день є найпопулярнішим серед колекціонерів та інвесторів. Срібний кленовий лист зазнав деяких змін в своєму дизайні, але в цілому основні елементи цієї легендарної срібної монети залишилися колишніми. На аверсі зображено портрет Його Величності Короля Карла III, а на реверсі – кленовий лист, зображення, тісно пов'язане з канадської гордістю. Фон радіальної лінії був точно оброблений Королівським монетним двором Канади на майстер-матриці, щоб створити унікальний малюнок заломлення світла, що забезпечує ще один захід безпеки. Срібний кленовий лист був культовим з моменту свого створення.

На аверсі зображено некоронований портрет Його Величності Короля Карла III роботи канадського художника Стівена Розаті, звернений вліво. Зліва вгорі півколом розташований напис – «CHARLES III». Внизу півколом вказано номінал монети та рік випуску – «10 DOLLARS 2024». Фон аверсу прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети з ефектом заломлення світла.

На реверсі монети зображено кленовий лист – державний символ Канади, а нижче елемент захисту в формі кленового листа з вигравіюваною на ньому цифрою «24», що вказує рік карбування. Зверху викарбуваний напис CANADA (Канада). З боків зображення кленового листа бачимо цифру «9999» – це проба срібла. Внизу, по колу монети, напис англійською – «FINE SILVER 1 OZ» і французькою – «ARGENT PUR», що в перекладі означає «Чисте срібло 1 унція». Фон реверсу прикрашений радіальними лініями, що виходять з центру монети з ефектом заломлення світла.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0914

Характеристики

Серія
Кленовий лист
Країна
Канада
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2024
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Канадський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Задовільна
Походження
Північна Америка
Виробник
Канада
Монетний двір
Королівський канадський монетний двір
Тираж, шт
3526052
Діаметр, мм
38
Товщина, мм
3,29
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти