×

Срібна монета 1oz Аварія Корабля "Зуйтдорп" 1 долар 2020 Австралія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
2 145,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0438r
Опис

Королівський австралійський монетний двір випустив третю трикутну монету в серії «Австралійські корабельні аварії» (Australian Shipwrecks) для інвестування. Нова монета випущена в нагадування про корабельну аварію судна «Зюйтдорп» (Zuytdorp), яка сталася в травні 1712 року. У 1711 році торговельний корабель голландської Ост-Індської компанії Zuytdorp відправився з Нідерландів в Батавію в своє третє й останнє плавання. На борту знаходилися більше 200 людей і цінний вантаж з 250000 срібних монет. Після майже семи місяців в морі, коли цинга забрала життя багатьох людей, судно продовжило свій шлях від мису Доброї Надії через Індійський океан, але так і не досягло пункту призначення. Його уламки були виявлені понад 200 років по тому біля західно-австралійського узбережжя на ділянці, яка зараз відома як скелі Зуйтдорп. Водолази повідомляють про «срібний килим» з тисячі монет, розкиданих по дну океану. Ці монети з написом «Зеландія» і «1711» в кінцевому рахунку і допомогли ідентифікувати затонулий корабель.

У верхньому кутку аверсу викарбовано портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II. Навколо портрета викарбовано ім'я королеви – «ELIZABETH II», країна – «AUSTRALIA» і рік випуску – «2020». Нижче показані передбачувані обставини загибелі корабля «Зюйтдорп» і порятунку частини екіпажу на шлюпках. Під зображенням зазначено номінал – «ONE DOLLAR».

На реверсі монети зображено вітрильник «Зюйтдорп», оточений декоративними морськими орнаментами. Тут же є написи: параметри дорогоцінного металу – «1 OZ .999 Ag», назва корабля – «ZUYTDORP» і дата катастрофи – «1712».

Read more
Деталі товару
0438r

Характеристики

Серія
Австралійські корабельні аварії
Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2020
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Трикутник
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Королівський австралійський монетний двір
Тираж, шт
20000
Діаметр, мм
33,9
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua