×

Срібна монета 1oz Рівновага (Еквілібріум) 5 доларів 2019 Токелау

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 500,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0249
Опис

Другий випуск серії «Рівновага» визнає важливість відповідального використання можливостей редагування генів для забезпечення балансу між технологічними досягненнями і природним генетичним кодом. Монета викарбувана на Монетному Дворі Прессбурзі в Братиславі ("Pressburg Mint" (Bratislavská Mincovňa, Bratislava, Slovakia)) від імені Токелау. У серії Equilibrium щороку змінюватиметься дизайн, наголошуючи на необхідності гармонії. Перший випуск присвячений необхідності гармонії між природою і технологіями. Вчені всього світу вже використовують редагування генів для лікування хвороб, модифікації рослин і тварин і навіть для створення дизайнерських немовлят. Ці методи можуть зробити революцію в медицині, покласти край голоду, врятувати зникаючі види або просто змінити колір крила метелика. Це багато обіцяє, але разом з тим представляє велику небезпеку незворотньої шкоди для здоров'я майбутніх поколінь, відкриває двері для нових форм соціальної нерівності, дискримінації та конфліктів. Останнім часом для модифікації зародкової лінії людини використовувалися методи генної інженерії.

На аверсі в колі зображено портрет королеви Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі. Над портретом півколом напис – «ELIZABETH II», під портретом «TOKELAU». По зовнішньому ободу викарбувані орнаменти для стилізації подвійної спіралі нуклеїнової кислоти. Між спіраллю зверху – «1 oz FINE SILVER 999», а внизу – «5 DOLLARS».

На реверсі стилізований метелик з символами Інь-Ян, що зображає гармонію між технологічними досягненнями і природним загальним кодом. Над метеликом розташована назва монети – «EQUILIBRIUM», а внизу рік випуску – «2019».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0249

Характеристики

Серія
Рівновага
Країна
Токелау
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Токелау
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Токелау
Монетний двір
Монетний двір Пресбурга в Братиславі
Тираж, шт
10000
Діаметр, мм
38,75
Товщина, мм
2,8
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти