×

Срібна монета 1oz Кенгуру 1 долар 2020 Австралія

31.13g / 9999 / 1oz

Read moreShow less
1 730,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0311
Опис

Вперше випущена в 2015 році відомим австралійським монетним двором Perth Mint, ця монета є першою інвестиційною монетою, що містить 99.99% чистого срібла, на якій зображено одна з найбільш унікальних тварин – Австралійський кенгуру. Кенгуру – унікальні тварини, що живуть тільки в Австралії. Вони рухаються, як жодне інше тварина на Землі. Червоний кенгуру, зображений на монеті, є найбільшим наземним ссавцем Австралії, найбільшим кенгуру, а також найбільшим з сумчастих, що дожили до наших днів. На своїх великих і потужних лапах вони стрибають по всій Австралії, використовуючи для балансу великий, м'язовий хвіст. Вони мешкають на всій материковій частині Австралії, але уникають родючі райони на півдні країни, східному узбережжі і північних тропічних лісах. Дана монета підходить як колекціонерам, так і інвесторам, оскільки поєднує в собі незрівнянну красу і чистоту срібла. Монета має вигравіруваний міні-знак безпеки, який гарантує справжність.

По центру аверсу даної монети розташований портрет Її Величності королеви Єлизавети II роботи Яна Ранк Бродлі (Ian Rank-Broadley – «IRB»), навколо якого уздовж канта по колу викарбовано легенду: «ELIZABETH II», «1 DOLLAR», «AUSTRALIA».

На реверсі монети зображений класичний кенгуру (автор доктор Стюарт Девлін, ювелір Її Величності Королеви Єлизавети II). У верхній частині півколом викарбовано напис – «AUSTRALIAN KANGAROO». У нижній частині, також півколом, рік випуску – «2020» і характеристики металу «1 oz 9999 SILVER». Монета має додатковий захист від підробки у вигляді мікро-літери «А» на перетині ніжок першої літери «А» в слові «KANGAROO».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0311

Характеристики

Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2020
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти