×

Срібна монета 1oz Коала 1 долар 2017 Австралія

31.13g / 999 / 1oz / капсула 

Read moreShow less
2 050,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0101g
Опис

Срібна монета в 1 унцію від Пертського монетного двору в Австралії відображає найвідомішого сумчастого Австралії – коалу. Всі монети в серії присвячені коал і зображують цього чудесного ведмедя, але кожна монета має унікальний дизайн. Коала – одна з найпопулярніших тварин Австралії, цим пояснюється винятковий успіх цієї серії срібних монет. Перша унцова австралійська срібна монета Коала була випущена в 2007 Пертським монетним двором. Згідно із законом ці монети є законним засобом платежу, але їх дійсна вартість значно перевищує їх номінальну вартість. Сумчастий ведмідь коала живе в східній і південній частинах Австралії. Хоча вони ні в якій мірі не пов'язані з ведмедями, слово «ведмідь» додається до їхньої назви, оскільки вони мають особливий вигляд плюшевого ведмедика. Назва «Коала» походить від слова корінної австралійської мови, що означає «ведмідь, який не п'є». І насправді, коали рідко п'ють воду, тому що більшу частину необхідної рідини вони отримують зі свого основного джерела їжі – листя евкаліпта. Вони виростають від 60 до 90 см і характеризуються коротким чорним носом і великими пухнастими вухами. Цікавим в коал є їх здатність засновувати свою дієту на евкаліптовому листі, яке в цілому є досить токсичним для більшості ссавців і містять мало корисних поживних речовин. Зважаючи на своєрідну дієту з низьким вмістом енергії, коали сплять по 17-20 годин на добу.

На аверсі викарбовано зображення Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Яна Ранк-Бродлі (Ian Rank-Broadley – «IRB»), навколо якого уздовж канта по колу розміщена легенда: «ELIZABETH II» (Єлизавета II) і «AUSTRALIA» (Австралія). Внизу вказаний номінал монети – «1 DOLLAR» (1 долар).

На реверсі зображена коала, що сидить біля основи евкаліпта, на тлі іншого дерева. Зверху півколом розміщено напис – «AUSTRALIAN KOALA», а внизу рік випуску монети – «2017» і технічні характеристики, відповідні монеті – «1 Oz 999 SILVER». Ліворуч розташований знак монетного двору міста Перта – «Р».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0101g

Характеристики

Серія
Коала
Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
300000
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти