×

Срібний раунд 1oz Оклахома серія "Роут 66" США

31.13g / 999 / 1oz / капсула 

Read moreShow less
1 600,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0282
Опис

Після офіційного відкриття 11 листопада 1926 року ця дорога протяжністю 2448 миль стала фоном для сімейних поїздок і стимулювала економічне зростання по всій країні. Це двосмугове шосе єднало Чикаго з Лос-Анджелесом і давало можливість відкрити для себе красу і примхливість Америки. Шосе з'єднує Чикаго (Іллінойс) та Лос-Анджелес (Каліфорнія), проходячи через штати Міссурі, Канзас, Оклахома, Техас, Нью-Мексико, Арізона. Раунди «Route 66 Series» оживляють в чистому сріблі 999 проби 8 знакових пам'яток Маршруту 66, які представляють кожен штат уздовж шосе 66 США, і запрошують в візуальну подорож по найвідомішій автомагістралі Америки. Починаючи з Іллінойсу і закінчуючи Каліфорнією, на кожному раунді є унікальний орієнтир з усіх 8 штатів, через які проходить Маршрут 66.

Четверта в серії – Кругла комора в Оклахомі. Кругла комора, розташована на північний схід від Оклахома-Сіті в місті Аркадія, є одныэю з небагатьох збережених круглих комор в Сполучених Штатах і єдина, яка коли-небудь була побудована уздовж шосе 66. Побудована в 1898 році, комора спочатку призначалась для зберігання худоби , але пізніше була відремонтована, і тепер в ній є другий поверх для міських зборів. Вона була побудована шляхом замочування свіжозрізаних дощок і завдання їм форми за допомогою спеціально виготовлених пристосувань. Комора, що вважалась архітектурним дивом свого часу, стоїть понад 100 років по тому!

Аверс зображує круглу комору, розташовану в Аркадії, штат Оклахома. Над зображенням викарбувані в два рядки написи – «OKLAHOMA» і «ROUND BARN» («Оклахома» і «Кругла комора»).

На реверсі викарбовано напис «Route 66», схожий на дорожній знак, і вказівка ваги і чистоти срібла – «1 TROY OUNCE .999 FINE SILVER».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0282

Характеристики

Серія
Роут 66
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Інші форми
Гурт
Гладкий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти