×

Срібний раунд 1oz Канзас серія "Роут 66" США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
1 725,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0283
Опис

Після офіційного відкриття 11 листопада 1926 року ця дорога протяжністю 2448 миль стала фоном для сімейних поїздок і стимулювала економічне зростання по всій країні. Це двосмугове шосе єднало Чикаго з Лос-Анджелесом і давало можливість відкрити для себе красу і примхливість Америки. Шосе з'єднує Чикаго (Іллінойс) та Лос-Анджелес (Каліфорнія), проходячи через штати Міссурі, Канзас, Оклахома, Техас, Нью-Мексико, Арізона. Раунди «Route 66 Series» оживляють в чистому сріблі 999 проби 8 знакових пам'яток Маршруту 66, які представляють кожен штат уздовж шосе 66 США, і запрошують в візуальну подорож по найвідомішій автомагістралі Америки. Починаючи з Іллінойсу і закінчуючи Каліфорнією, на кожному раунді є унікальний орієнтир з усіх 8 штатів, через які проходить Маршрут 66.

Третій в серії – Райдужний міст в Канзасі. Райдужний міст, який перетинає Браш-Крік біля Ривертон, штат Канзас, являє собою однопрогоновий бетонний арочний міст через Марш і єдиний міст такого типу, що залишився на трасі 66. Хоча через Канзас проходить трохи більше 13 миль траси 66, тут є безліч пам'яток. З тих пір був побудований новий міст, щоб впоратися з дорожнім рухом, хоча оригінальну Веселкову арку можна перетнути паралельно новому ділянці дороги.

Аверс зображує Райдужний арочний міст в Канзасі, єдиний збережений міст в своєму роді на трасі 66. Над зображенням викарбувані в два рядки написи - «KANSAS» і «RAINBOW ARCH BRIDGE» ( «Канзас» і «Райдужний арочний міст»).

На реверсі викарбовано напис «Route 66», схожий на дорожній знак, і вказівка ваги і чистоти срібла – «1 TROY OUNCE .999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0283

Характеристики

Серія
Роут 66
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Інші форми
Гурт
Гладкий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua