×

Срібний раунд 1oz Германія 5 марок 2021 Німеччина

31.13g / 9999 / 1oz / капсула/Сертифікат

Read more
2 450,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0537r
Опис

Germania Mint почала випускати власні монети відносно недавно, але вже встигла справити сильне враження. Вперше леді Німеччина з'явилася на монетах Germania Mint у 2019 році та одразу стала хітом. Вона ідеально вписалася в серію таких класичних випусків, як Британія, Маріанна і Ліберті. Germania Mint створила образ, довкола якого побудувала цілий світ. Представлені срібні монети – вже третій випуск в основній лінійці «Германія». Цього року героїня випуску зображена такою, що стоїть на носі дерев'яного корабля прикрашеного фігурою орла, а її сукня майорить на вітрі. Що робить монету 2021 року незвичайною, так це перспектива аверсу, що розширюється, на наступних монетах серії – 1, 2, 10 унцій і 1 кг.

На аверсі зображена Леді Германія у зухвалій позі на носі вітрильного судна, яка, здається, веде свій народ у подорож широкими водами. Традиційно коронована лавровим вінком, вона одягнена в обладунки та тканину, що падає. У руках вона тримає імперський меч Reichsschwert і прапор, що майорить на вітрі. Праворуч півколом розміщено напис – «•GERMANIA 2021•», а зліва – «•1 Oz Ag 999.9•».

На реверсі зображений герб у вигляді двоголового орла, що прийшов до нас із давньоримських міфів. Він асоціюється з дволиким Янусом – божеством безлічі світів, що зберігають ворота, мости і портали, що сприяють союзним договорам. Дві орлині голови уособлюють майбутнє та минуле, а блискавки в лапах – атрибутика божественної творчої та руйнівної сили. Праворуч та ліворуч від орла лавровий вінок. Вгорі розташовано символічне позначення – «5 MARK», а внизу напис – «GERMANIA».

Read more
Деталі товару
0537r

Характеристики

Серія
Германія
Країна
Німеччина
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Польща
Монетний двір
Монетний двір Germania Mint
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
2,3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua