×

Срібна монета 1oz Алегорії Колумбії та Німеччини 5 Марок 2019 Німеччина "Limited Edition for WORLD MONEY FAIR'20"

31.13g / 9999 / 1oz / Сертифікат / капсула / подарункова упаковка "WORLD MONEY FAIR'20"

Read more
2 150,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0302
Опис

Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories), присвячену історичним образам різних земель і їх народів. При створенні колекції Алегорії було піднято питання, чому багато народів в якості персоніфікованого захисника використовують жіночий образ, адже прийнято вважати, що жінки – слабка і беззахисна підлогу. Можливо, це можна пояснити тим, що Батьківщина у людей ототожнюється з будинком, сім'єю і материнським теплом. Саме матері протягом століть надихають своїх дітей і в найважчі моменти знаходяться поруч. Другий випуск зображує Німеччину і Колумбію.

На аверсі показані алегоричні зображення Колумбії і Німеччини, персоніфіковані жіночі символи Сполучених Штатів і Німеччини. Дві дівчини йдуть разом до майбутнього, символізуючи спільне європейське минуле і традиції. Вгорі викарбуваний напис – «ALLEGORIES», а зліва внизу – «1 oz 999.9 FINE SILVER».

На реверсі зображення щита, увінчаного короною – символом влади, в оточенні вінка з дубових гілок, що символізує вірність і національну єдність. Коронований щит, розділений на 4 частини, кожна з якої має певне значення: двоголовий орел у верхній лівій частині – символ, взятий з римської міфології, покровитель союзів; візерунок в правому верхньому куті пов'язаний з мудрістю і розсудливістю, якими повинен володіти хороший государ; лівий нижній кут заповнений трьома квітками, як 3 цінності сильної нації – єдність, цілісність і свобода; в правому нижньому кутку знаходиться дикий кабан – символ могутності і сили. Вгорі монети півколом викарбовано напис в два рядки – «GERMANIA 2019», а внизу – «5 MARK». Уздовж канта монети є намистовий обідок.

Read more
Деталі товару
0302

Характеристики

Серія
Алегорії
Країна
Німеччина
Метал
Срібло
Номінал
5 марок
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Німецька марка
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Німеччина
Монетний двір
Монетний двір Germania Mint
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
2,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua