×

Срібний раунд 1oz Лист Каштана 5 марок 2021 Німеччина

31.13g / 9999 / 1oz / капсула/Сертифікат

Read more
2 400,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0589r
Опис

Germania Mint почала випускати власні монети відносно недавно, але вже встигла справити сильне враження. Тепер вони представляють другу монету із серії «Міфічний ліс» – Лист каштана 2021 року. Каштан – дуже популярне дерево, посаджене у Європі римськими військами. Міфологія та історія магії рясніють чудовими рецептами та порадами, як використовувати майже кожну його частину. Його плоди символізують цнотливість, і вважається, що каштани збільшують плодючість та бажання, тому їх носять жінки, які бажають зачати дитину. Деревина каштана відома властивостями, які приносять успіх та кохання. Друїди використовували його для створення талісманів, тому що фізичний зв'язок дозволяв користувачу отримувати від дерева довголіття та бадьорість. Каштан – красиве та потужне дерево. Його силу можна легко побачити, якщо сісти на землю поруч із ним та дозволити його енергії очистити розум. Монетний двір Німеччини помістив зображення листя каштана та його плодів на монетах, щоб допомогти їх власникам принести удачу та щастя.

На аверсі викарбуваний Двоголовий орел – символ римської міфології, пов'язаний з Янусом – богом усіх початків, охоронцем дверей, воріт, переходів та мостів, покровителем союзницьких угод та домовленостей. Голови, повернені у різні боки, символізують минуле та майбутнє. Блискавка, затиснута в пазурах орла, є божественним атрибутом, що символізує силу і потужність творення та руйнування. Вгорі півколом розміщено напис – «GERMANIA», ліворуч унизу – «2021», а праворуч унизу – «5 MARK». Уздовж канта монети є бусовий обідок.

На реверсі крупним планом викарбовано лист каштана та його плоди. Зліва вгорі розташований напис – «1 OZ 999.9 FINE SILVER», а справа внизу – «CHESTNUT LEAF».

Read more
Деталі товару
0589r

Характеристики

Серія
Міфічний ліс
Країна
Німеччина
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Польща
Монетний двір
Монетний двір Germania Mint
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
2,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua