×

Срібний раунд 1oz Біткоін "BitPay" США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 950,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0511r
Опис

Apmex і BitPay об'єдналися для створення цього ексклюзивного срібного раунду .999 проби що символізує еволюцію валюти протягом всієї історії. BitPay почав свою діяльність в 2011 році і мав намір оптимізувати спосіб зберігання і передачі біткойнів і інших криптовалют. З моменту свого створення в 2009 році Біткойн зберіг своє місце в якості однієї з найбільш багатообіцяючих подій у фінансовому світі. Ця децентралізована валюта працює в одноранговій блокчейн-системі, де баланси зберігаються в публічному реєстрі. BitPay був постійною ланкою в розвитку криптовалют і продовжує вводити нововведення в своїй місії, щоб допомогти зробити революцію у фінансовій індустрії.

На аверсі відображений символ Біткойна – велика буква «B» з лініями, що проходять через неї, які нагадують символ долара і кирка, яка представляє процес видобутку, який використовується для отримання віртуальних монет. Уздовж обода зліва і справа розміщено найменування найбільшого постачальника платіжних послуг біткойнів – «Bitpay». Вгорі знаходиться напис – «ONE TROY OUNCE», а внизу – «.999 FINE SILVER».

По центру реверса зображений символ Біткойна – велика буква «B» з лініями, що проходять через неї, які нагадують символ долара. Символ оточений елементами, які використовувались для позначення історичних форм валюти, таких як пшениця, злитки, терези тощо, а також комп'ютерний двійковий код (для позначення криптовалют). Угорі півколом розміщено напис – «BITCOIN», а внизу – «THE EVOLUTION OF MONEY» (Еволюція грошей).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0511r

Характеристики

Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Діаметр, мм
39,3
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти