×

Срібна монета 1oz Ангілья 2 долара 2018 Східні Кариби (кольорова)

31.13g / 999 / 1oz / капсула / Сертифікат / футляр

Read moreShow less
3 500,00 ₴
В наявності
Артикул:
0262
Опис

Ангілья, відома своєю репутацією «кулінарної столиці Карибського моря», являє собою шостий випуск в новій програмі монет EC8. Ця монета є шостою з восьми випущених в цій історичній серії з низьким тиражем і багатим дизайном. Програма EC8 (Eastern Caribbean Bank) складається з чотирьох монет, викарбуваних щороку від імені кожного з восьми островів Карибського басейну, що входять в ECCB – Ангілья, Антигуа та Барбуда, Співдружність Домініки, Гренада, Монтсеррат, Сент-Кітс та Невіс, Сент-Люсія, а також Сент-Вінсент та Гренадини. ECCB є офіційним емітентом східно-карибського долара, валюти програми EC8 Coin з моменту її запуску в 2018 році. Лобстер – один з найпоширеніших і важливих предметів експорту в історії культури Ангільї. В даний час туризм є основою економіки Ангільї, але до інших важливих видів економічної діяльності відноситься рибальство, особливо вилов лангустів і молюсків, і він становить основний експорт в інші частини Карибського басейну і США. Завдяки своїй міжнародно визнаній кулінарній спільноті острів Ангілья користується репутацією «кулінарної столиці Карибського моря».

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, оточений гілками лавра. По ободу стоять написи: «EASTERN CARIBBEAN CENTRAL BANK», «1 OZ .999 SILVER», «QUEEN ELIZABETH II», «TWO DOLLARS» (Східно-Карибський центральний банк, 1 унція .999 срібла, королева Єлизавета II, два долари) .

Реверс зображує стилізований малюнок лобстера (селективне фарбування) в оточенні красивого візерунка океанської води, яка кружляє на тлі дзеркального блиску. Вгорі є напис – «ANGUILLA» (Ангілья). На лобстері присутній рік випуску монети – «2018».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0262

Характеристики

Серія
EC8
Країна
Східні Кариби
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Східнокарибський долар
Збереження
BU
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Північна Америка
Виробник
Східні Кариби
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
2500
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти