×

Золота монета 5 рублів 1902 Микола 2 Царська Росія (АР)

4.30g / 900 / 0.1244oz

Read moreShow less
16 500,00 ₴
В наявності
Артикул:
3018
Опис

На золотій монеті 5 рублів зображений Микола II, імператор і самодержець всієї Русі, Великий Князь Фінляндії і король Польщі. Він правив з 1896 по 1917 рік і був останнім монархом царської династії Романових, яка правила в Росії. Епоха Романових, одного з наймогутніших і таких, що найдовше правили з королівських домів в історії людства, раптово підійшла до кінця в 1918 році, коли більшовики, по-звірячому вбили всю царську сім'ю. До цього моменту, родовід Романових правив на території Російської імперії понад 300 років. На той час, вплив, багатство і могутність Російської імперії були величезні. На жаль, золоті епохи не тривають вічно і, в цьому випадку, перша світова війна змусила відмовитися Росію від стандарту золотого рубля. Перехід до грошової системі і друкування необмеженої кількості паперових грошей, в поєднанні з війною Леніна за комунізм, поклали початок тривалої економічної депресії. Гіперінфляція і погана робота уряду зруйнували індустріальний сектор, який колись бурхливо розвивався. Сприятливим ситуація була для тих, хто приберіг свої золоті рублі, тим самим уникнувши багатьох нещасть, що сталися в той час. Карбованих справ майстри виконали виняткову роботу над цими прекрасними монетами. Величезна увага була приділена деталям. Золоті рублеві монети, з їх великою історією і художнім оформленням, є прекрасним вибором для серйозного колекціонера монет.

У центрі аверсу розташований профільний портрет вліво імператора Миколи II. Зліва напис «Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОР», праворуч – «И САМОДЕРЖЕЦ ВСЕРОСС.». По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

У центрі реверсу зображено Малий Державний Герб Російської імперії – двоголовий орел, голови якого увінчані двома коронами, третя, велика корона над ними. Всі вони з'єднані орденської стрічкою ордена Св. Апостола Андрія Первозванного. На грудях орла розташований Московський герб, в щиті зображено Георгія Побідоносця зі списом, який вражає дракона. Навколо щита ланцюг ордена Св. Апостола Андрія Первозванного. На крилах зображені герби: Царства Казанського, Польського, Херсонеса Таврійського, Астраханського, Сибірського, Грузинського та герб з'єднаних князівств Київського, Новгородського і Володимирського – по 4 на кожне крило. У правій лапі орла – скіпетр, у лівій – держава. Під ним зліва направо зображені: номінал – напис «5 РУБЛЕЙ» і дата випуску «1902 Г.». По колу канта є рельєфні елементи, виконані у вигляді зубців.

Read moreShow less
Детальніше про товар
3018

Характеристики

Країна
Росія
Метал
Золото
Номінал
5 рублів
Рік
1902
Вага монети, гр
4,30
Проба
900
Вага металу, oz
0,1244
Валюта
Рубль
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Візерунчастий (гладкий)
Походження
Європа
Виробник
Росія
Монетний двір
Санкт-Петербурзький монетний двір
Тираж, шт
6240009
Діаметр, мм
18,5
Товщина, мм
1,3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти