×

Золота монета 1oz Скарби Австралії Опал 100 доларів 2008 Австралія

31.107g / 9999 / капсула / Сертифікат / футляр

Read more
78 150,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1021m
Опис

Монетний двір м. Перт розробив інноваційну модель монети-медальйона, що дозволяє демонструвати вільно рухомі об'єкти всередині прозорої капсули, вбудованої в монету. Серія «Скарби Австралії» демонструє багатство природних ресурсів країни. Художник Джастін Грем. Благородний опал цінується за його блискучу веселку – унікальну та чарівну гру кольорів, створену внутрішньою дифракцією білого світла у сліпучі відтінки веселки. Що інтенсивніше «гра кольору» зсередини, то ціннішим є опал. Австралія виробляє близько 95% опалів у світі, у тому числі опал ювелірної якості з південно-австралійського міста Кубер-Педі та жаданий чорний опал з Лайтнінг-Рідж у Новому Південному Уельсі. Знак надії у давні часи, опал є сучасним каменем людей, що народилися у жовтні.

На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний за ескізом Ієна Ренк-Бродлі, напис – «ELIZABETH II, AUSTRALIA» (Єлизавета II, Австралія), номінальна вартість монети – «100 DOLLARS», рік випуску – «2008», а також вага монети і проба металу – «1 OZ 9999 GOLD».

На реверсі монет серії «Скарби Австралії» представлена абстрактна інтерпретація суворого та красивого ландшафту Австралії. В монету вбудована напівкругла прозора капсула, яка містить близько 1 карата австралійських білих опалів. Під капсулою напис: «TREASURES OF AUSTRALIA» (Скарби Австралії).

Read more
Деталі товару
1021m

Характеристики

Серія
Скарби Австралії
Країна
Австралія
Метал
Золото
Номінал
100 доларів
Рік
2008
Вага монети, гр
31,107
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
1000
Діаметр, мм
36,1
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua