×

Золота монета 1/10oz Рік Тигра 15 доларів 2022 Австралія

3.11g / 9999 / 1/10oz / капсула

Read more
10 500,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1109r
Опис

Колекція Australian Lunar Series III Пертського монетного двору продовжує багату традицію карбування ефектних інвестиційних монет із зображенням тварин з китайського місячного календаря. Дизайн реверса змінюється щороку відповідно до китайського місячного календаря. Ці чудові золоті монети відзначають рік Тигра, третього з дванадцяти тварин, пов'язаних з древнім китайським місячним календарем. Головний, кращий, агресивний – основні характеристики людини, народженої в рік Тигра. Це першопрохідці і активісти, борці за справедливість і дисципліновані працівники, інноватори і неперевершені стратеги. Тигри щасливчики, їм вдається якось добитися всього і відразу. Однак також одночасно вони можуть все втратити. Самі не підкоряючись нікому, люди цього знаку зодіаку звичайним магнетизмом підпорядковують собі всіх.

На аверсі викарбовано шостий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Джоді Кларка (JC), у Державній діадеми Георга IV і Вікторіанському коронаційному намисті. Угорі півколом знаходиться напис – «ELIZABETH II AUSTRALIA», а внизу вага і чистота металу – «1/10oz 9999 Au» а також номінал монети – «15 DOLLARS».

На реверсі зображений безстрашний тигр, що стоїть на вершині, з поверненою до хвоста головою. Відкрита щелепа тварини прикрашена гострими, як бритва, іклами. Зліва від тигра розташований китайський ієрогліф – 虎 під яким знаходиться напис в два рядки – «TIGER 2022». Зліва від напису розміщений знак Пертського монетного двору – «P».

Read more
Деталі товару
1109r

Характеристики

Серія
Місячна серія III
Країна
Австралія
Метал
Золото
Номінал
15 доларів
Рік
2022
Вага монети, гр
3,11
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
30000
Діаметр, мм
16,6
Товщина, мм
1,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua