×

Золота монета 1oz Скарби Австралії Сапфір 100 доларів 2007 Австралія

31.107g / 9999 / капсула / Сертифікат / футляр

Read more
78 150,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1020m
Опис

Монетний двір м. Перт розробив інноваційну модель монети-медальйона, що дозволяє демонструвати вільно рухомі об'єкти всередині прозорої капсули, вбудованої в монету. Серія «Скарби Австралії» демонструє багатство природних ресурсів країни. Художник Джастін Грем. Сапфіри видобуваються в комерційних цілях в Австралії з 19 століття, в основному в Квінсленді та Новому Південному Уельсі. Зазвичай зустрічаються в алювіальних відкладеннях, вони відносяться до групи, другої за твердістю після алмазів. Вони бувають різних кольорів – оранжевого, жовтого, рожевого та фіолетового, але основний колір сапфіру – синій. Кажуть, що для кожного відтінку неба – ранкового, полуденного та вечірнього – знайдеться своя тінь. Згодом сапфір був пов'язаний з багатьма особливими властивостями, включаючи мудрість, вірність та зцілення. Це сучасний камінь людей, які народилися у вересні.

На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний за ескізом Ієна Ренк-Бродлі, напис – «ELIZABETH II, AUSTRALIA» (Єлизавета II, Австралія), номінальна вартість монети – «100 DOLLARS», рік випуску – «2007», а також вага монети і проба металу – «1 OZ 9999 GOLD».

На реверсі монет серії «Скарби Австралії» представлена абстрактна інтерпретація суворого та красивого ландшафту Австралії. В монету вбудована напівкругла прозора капсула з невеликою колекцією сапфірів. Під капсулою напис: «TREASURES OF AUSTRALIA» (Скарби Австралії).

Read more
Деталі товару
1020m

Характеристики

Серія
Скарби Австралії
Країна
Австралія
Метал
Золото
Номінал
100 доларів
Рік
2007
Вага монети, гр
31,107
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
1000
Діаметр, мм
36,1
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua