×

Срібний раунд 1oz Ацтек серія "Воїни Світу" США

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
1 925,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0274
Опис

Друга монета серії «Воїни світу». Серія складається з 6 монет. Деякі з найбільш могутніх цивілізацій на землі зобов'язані своїм існуванням хоробрості своїх жорстоких воїнів. Військові серії раундів викарбувані в честь цих легендарних бійців протягом всієї історії, вагою в 1 унцію. У другому випуску цієї захоплюючої серії з 6 дизайнів відзначається воїн ацтеків, один з найбільш шанованих членів ацтекського суспільства. Його хоробрість в бою, тактична майстерність і, найголовніше, його захоплення ворожих воїнів були високо оцінені Імператором. З кожним званням приходив спеціальний одяг, зброя, знать і дари землі. Оскільки ацтекських воїни не каталися на конях, вони йшли в середньому 12-20 миль в день, щоб досягти ворожих сил, і були жахливим противником на полі битви. Імперія ацтеків побудувала свою армію, об'єднавши сили трьох міст-держав древньої Мексики. Теночтітлан був і ведучим містом-державою і столицею імперії в союзі з Тескоко і Тлакопаном. Воїни з Теночтітлана були, як правило, провідними бійцями і елітою в ацтекському суспільстві, воїни з інших міст-держав мали підлегле становище, але також часто отримували елітний статус.

На аверсі срібної ацтекського воїна вагою 1 унція зображений повністю озброєний ацтекський солдат на передовій лінії поля битви. Його шолом і уніформа прикрашені пір'ям високопоставленого воїна. З піднятим щитом і списом він готовий захопити свого наступного ворога. Зліва розташована напис – «AZTEC».

Загальний реверс серед всіх шести випусків віддає данину спартанський Воїну, першому випуску в серії. На ньому зображений коринфський шолом спартанського солдата з гребенем з кінського волоса – символіка офіцера, з під якого видно зброю воїнів, яким будуть присвячені інші раунди серії. По ободу півколом розміщено написи: зверху – «1OUNCE», «.999 FINE AG», знизу – «WARRIORS».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0274

Характеристики

Серія
Воїни Миру
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
Раунд
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Голден Стейт (США)
Діаметр, мм
39
Товщина, мм
2,8
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти