×

Срібна монета 1oz Zi:Sin Canis 1 clay 2018 Корея

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
1 975,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0193g
Опис

Срібна монета за мотивами корейських міфів. Дванадцять Вартових були створені, щоб служити в якості володарів богів для захисту людства. Кожен з них захищає від демонічних атак і засідок, які виходять з дванадцяти напрямів, представлених на колесі місячного календаря. Окремі командири наділені повноваженнями протистояти конкретним злим силам, які виходять з сторони, яку вони захищають. Для Дванадцяти Вартових земля – поле битви, і спокою немає. Як і кожен з 12 Вартових, Каніс носить шолом, який зображає тварину, від якого черпається його сила. Ви можете ясно бачити собачі риси цього головного убору, але його особа також відкрито відображається. Це зроблено для того, щоб його ворог міг побачити лютість його виразу, коли він готується розірвати його. Густе хутро на комірі також додає йому собачого виду. Його чоботи виконані у вигляді собачих лап з оголеними витягнутими кігтями. Приголомшлива накидка і стрічка, що розвівається позаду Canis на сильному вітрі.

На аверсі зображено щит «Do ggae bi» (До ггей бі). Це міфічна фігура з корейських переказів, що володіє силою захищати від злих духів. Фактично використана конструкція – черепиця часів династії Сілла. Унизу розміщено спеціальний знак, який вказує на справжність монети, в формі цифри «999», вписаної в коло. По ободу півколом розміщено написи: «2017» (рік випуску), «FINE SILVER 999» (чисте срібло 0,999 проби), «REPUBLIC OF KOREA» (Республіка Корея), «1 CLAY». Унизу розміщено логотип «KOMSCO».

Реверс демонструє шалену міць Canis. У найдрібніших деталях ця активна сцена битви дозволяє зосередити увагу на собачому аспекті цього командира. Його основна зброя – масивний щиток і кіготь на правій руці. На вартовому вигравірувано страхітливе зображення «До гге бі» Звідси йдуть довгі жахливі собачі кігті, здатні розірвати на шматки навіть демона. Його натільний обладунок хитромудро деталізований і розроблений не тільки для захисту під час битви, а й для того, щоб викликати страх у ворога. Зліва вгорі викарбувана напис – «ZI: SIN CANIS».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0193g

Характеристики

Серія
Дванадцять Хранителів
Країна
Корея
Метал
Срібло
Номінал
1 клай
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Корейська клай
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Cтан
Чудова
Походження
Азія
Виробник
Корея
Монетний двір
Південнокорейський монетний двір KOMSCO
Тираж, шт
40000
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
2,98
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти