×

Срібна монета 1oz Zi:Sin Gallus 1 clay 2017 Корея

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
1 975,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0195g
Опис

Срібна монета за мотивами корейських міфів. Дванадцять Вартових були створені, щоб служити в якості володарів богів для захисту людства. Кожен з них захищає від демонічних атак і засідок, які виходять з дванадцяти напрямів, представлених на колесі місячного календаря. Окремі командири наділені повноваженнями протистояти конкретним злим силам, які виходять з сторони, яку вони захищають. Для Дванадцяти Вартових земля – поле битви, і спокою немає. Стоячи між абсолютною темрявою і світлом, в якому люди були створені, щоб жити, Галл захищає царство Світла. Представлений в календарі Шенсяо Роком Півня, Галл відокремлює чорну темряву ночі від сяйва денного світла. Його зброя захисту простягається далеко за межі оголошення про світанок. Він стоїть на сторожі від самої чорної пітьми, від якої не буде позбавлення. Галл стоїть біля воріт, повністю захищений від демонічних атак темного царства. Хоча вони ніколи не припиняють спроби прорватися через ворота, жоден темний демон не зміг перемогти цього Вартового. Галл з гордістю демонструє свою відданість Шенсяо, демонструючи свій шолом, створений на честь півня, ранкового вісника зорі.

На аверсі зображено щит «Do ggae bi» (До ггей бі). Це міфічна фігура з корейських переказів, що володіє силою захищати від злих духів. Фактично використана конструкція – черепиця часів династії Сілла. Унизу розміщено спеціальний знак, який вказує на справжність монети, в формі цифри «999», вписаної в коло. По ободу півколом розміщено написи: «2017» (рік випуску), «FINE SILVER 999» (чисте срібло 0,999 проби), «REPUBLIC OF KOREA» (Республіка Корея), «1 CLAY». Унизу розміщено логотип «KOMSCO».

На реверсі зображений Галл який стоїть в повному обладунку. На його плечовому щиті красується зображення його сили, Галла (Півня). Його спеціально викувана зброя щось середнє між списом і бойовою сокирою і являє собою масивне зігнуте лезо, що доходить до гострого кінця. Страхітливий образ До гге бі відбивається на лезі. Справа вгорі викарбуваний напис – «ZI: SIN GALLUS».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0195g

Характеристики

Серія
Дванадцять Хранителів
Країна
Корея
Метал
Срібло
Номінал
1 клай
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Корейська клай
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Cтан
Чудова
Походження
Азія
Виробник
Корея
Монетний двір
Південнокорейський монетний двір KOMSCO
Тираж, шт
33300
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
2,98
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти