×

Срібна монета 1oz Ангел 2016 Остров Мен

31.13g / 999 / 1oz / вакуумний пакет

Read more
2 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0196
Опис

Срібна монета Острову Мен «Ангел, що бореться з драконом» присвячена Архангелу Михаїлу. Образ Архангела Михайла поміщається на монети з Середніх століть. За переказами, така монета приносить удачу і здоров'я. Ангел – це золота монета, спочатку ввезена в Англію Едуардом IV в 1465 році як новий випуск Нобля. Заснована на французькій монеті «Ангелот» або «Анж», її назва походить від зображення архангела Святого Михайла. Воістину культова монета Ангел, що зображає образ архангела Михайла, що вбиває дракона, вважалася такою що приносить удачу і здоров'я, і традиційно дарувалася тим хто страждають на золотуху, на середньовічній церемонії з метою лікування їх. Цей сучасний Ангел, одна з кращих в світі інвестиційних монет, продовжує підтримувати цю чудову традицію, будучи третім дизайном в прославленій історії монети з тих пір, як перший Ангел був випущений в 1984 році монетним двором Pobjoy.

На аверсі зображено портрет Її Величності Королеви Єлизавети II. Праворуч від неї по канту півколом напис: «ISLE OF MAN» (Острів Мен) і рік «2016», а зліва – «ELIZABETH II» (Єлизавета II). Написи розділені трьома трискеліонами.

На реверсі поміщений образ Архангела Михаїла, що вбиває дракона. Архангел Михаїл використовує свій щит, щоб блокувати палаюче дихання дракона, в той час коли він застосовує свій спис, щоб убити дракона. Внизу позначення вміст чистого металу в монеті – «AG. 999. 1 OUNCE » (1 унція чистого срібла 0.999 проби) і її назви – «ANGEL» (Ангел).

Read more
Деталі товару
0196

Характеристики

Серія
Ангел
Країна
Острів Мен
Метал
Срібло
Номінал
Ранд
Рік
2016
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Острів Мен
Монетний двір
Монетний двір Побджой (Pobjoy Mint Ltd)
Тираж, шт
100000
Діаметр, мм
38,7
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua