×

Срібна монета 1oz Вуличний Боєць II: Чун Лі 50 центів 2021 Фіджі (кольорова)

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 100,00 ₴
В наявності
Артикул:
0600r
Опис

Ця кольорова срібна монета вагою у одну унцію є частиною серії монет LPM, присвяченої 30-річчю Street Fighter II, із зображенням персонажів Street Fighter. Ця монета зображує Чунь-Лі. Чунь-Лі не найвитриваліший персонаж гри, водночас у неї не найсильніші удари, проте її головною бойовою складовою поряд із Вегою є швидкість. Згідно з біографією, Чунь-Лі є експертом китайських бойових мистецтв кемпо, якими почала займатися з п'яти років. Спочатку вона навчалася тайцзицюань, але згодом почала вивчати китайський бокс саньда, бразильську капуейру, тхеквондо та карате, успішно поєднуючи стилі. Робота в Інтерполі допомогла розвинути її володіння вогнепальною зброєю. Street Fighter – це гра, вперше випущена в 1987 році компанією CAPCOM для ігрових автоматів по всьому світу, але тільки після випуску Street Fighter II в 1991 серія отримала величезну кількість шанувальників.

На аверсі у центрі розташований герб республіки. Герб у центрі розділений на чотири частини та містить елементи, що відображають землю та дику природу Фіджі. Він підтримується з обох боків місцевими фіджійськими фігурами, а над щитом зображено вітрильне судно у полінезійському стилі. У верхній частині монети півколом викарбовано напис – «FIJI 2021», у нижній частині вказано номінальну вартість – «50 CENTS». Зліва від герба знаходиться напис – «1 OZ», а праворуч у три рядки – «.999 FINE SILVER».

На реверсі розміщено зображення Чунь-Лі. Ліворуч знаходиться логотип гри – «Street Fighter II». Праворуч вгорі вказано авторське право компанії – «© CAPCOM». Реверс монети має селективне фарбування.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0600r

Характеристики

Серія
Вуличний боєць 2
Країна
Фіджі
Метал
Срібло
Номінал
50 центів
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Фіджі
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Фіджі
Тираж, шт
5000
Діаметр, мм
40
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти