×

Срібна монета 1oz Ігуана 1 долар 2016 Фіджі

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read more
1 495,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0037
Опис

Scottsdale Mint випустив перші монети «Ігуана» для Фіджі в 2015 році за новою технологи. Це друга монета з серії, випущеної Монетним двором Скоттсдейла для Фіджі. Пятнистобрюха Фіджійська ігуана (лат. Brachylophus vitiensis) – один з 4-х видів ігуан, що мешкають на Фіджі. Довжина тіла до 76 см, маса до 300 грам. Від смугастої фіджійської ігуани відрізняється більш блідими смугами на тілі з чорними лусочками на краю смуг. Здатна міняти забарвлення тіла від зеленого до чорнуватого відтінку. Живе переважно в сухих лісах північного заходу Фіджі. Мешкає на приблизно 14 островах Фіджі, включаючи Ігуанскій Священний острів (англ. The Iguana Sanctuary island) в Ядуа-Таба (Yadua Taba). Чисельність ігуан на острові Ядуа-Таба становить приблизно 6000 особин, це обумовлено тим, на острові не живуть дикі кози, які руйнують їх місця проживання.

На аверсі в центрі розташований герб республіки. Герб в центрі розділений на чотири частини і містить елементи, що відображають землю і дику природу Фіджі. Він підтримується з обох сторін місцевими Фіджійськими фігурами, а над щитом зображено вітрильне судно в полінезійському стилі. У верхній частині монети півколом викарбовано напис – «FIJI 2016», в нижній частині зазначена номінальна вартість – «1 DOLLAR».

На реверсі срібної монети зображена пятнистобрюха фіджійська ігуана під якою розміщено напис – «FIJIAN CRESTED IGUANA». Вгорі півколом вказано назву монет – «FIJI IGUANA». Внизу рік – «2016» і технічні характеристики: «1 TROY OZ», «.999 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0037

Характеристики

Серія
Фіджійська Ігуана
Країна
Фіджі
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2016
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Фіджі
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Фіджі
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
75000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua