×

Срібна монета 1oz Coca Cola 1 долар 2019 Фіджі

31.13g / 999 / 1oz / капсула / блістер

Read more
2 550,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0228
Опис

Ця приголомшлива Срібна монета вагою в 1 унцію призначена для одного з найвідоміших брендів напоїв в світі – Coca-Cola. Монета має неймовірний дизайн. Якраз до свят дві світові поп-легенди зібралися разом, щоб створити культовий образ Санта-Клауса, яким ми його представляємо сьогодні, насолоджуючись напоєм Coca-Cola. Мабуть, найбільш впізнаваний бренд в світі, реклама Coca-Cola Polar Bear і Santa Claus – одна з найбільш пам'ятних. «Санта-Клаус» і «Кока-кола» – це глобальні символи поп-культури, які переплетені у святковій рекламі з 1920-х років, настільки, що Coca-Cola дійсно допомогла сформувати образ Санта-Клауса, яким ми його сьогодні представляємо.

На аверсі в центрі розташований герб республіки Фіджі на текстурованому тлі м'якого, падаючого снігу. Герб в центрі розділений на чотири частини і містить елементи, що відображають землю і дику природу Фіджі. Він підтримується з обох сторін місцевими Фіджійські фігурами, а над щитом зображено вітрильне судно в полінезійському стилі. У верхній частині монети півколом викарбовано напис – «FIJI 2019», в нижній частині зазначена номінальна вартість – «1 DOLLAR». Зліва вага монети – «1 oz», праворуч склад металу – «.999 FINE SILVER».

На реверсі цієї монети зображена знаменита версія Санта-Клауса Coca-Cola® зі скляною пляшкою Coca-Cola з льодом і великим логотипом Coca-Cola на задньому плані. Оригінал було намальовано художником Фредом Мізеном в 1930 році для реклами Coca-Cola і зображувало Санту, що п'є пляшку коли в натовпі.

Read more
Деталі товару
0228

Характеристики

Серія
Coca Cola
Країна
Фіджі
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Фіджі
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Фіджі
Монетний двір
Монетний Двір Скотсдейл
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
40
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua