×

Срібна монета 1oz Рік Щура (Миші) 2 фунта стерлінгів 2020 Великобританія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
1 650,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0241
Опис

Срібна монета Великобританії «Місячний календар» – рік Щура 2020 року випуску. Характеристику 2020 року Щура неможливо описати в двох словах. Це добродушна і мила тварина, яка володіє дивовижним інтелектом, мудрістю, наполегливістю. Щур – хороший, запасливий господар, тому будуть сприятливі умови для накопичення багатства. Астрологи попереджають, що період буде складним, так як починається нове десятиліття, але покровитель року зможе знайти вихід з будь-якої ситуації, що склалася. Незважаючи на свою витривалість, щур ніколи не йде напролом. Він завжди використовує свій інтелект і хитрість, шукає обхідні шляхи, не вступає в конфлікти. Символ року ставить свої інтереси на перший план, але при цьому вважає, що і інші живі істоти мають право на життя. Щоб заслужити його прихильність, слід дбати про природу та екологію. Працьовитість – одна з головних характеристик тотема. Люди, які чесною працею йдуть до мети, обов'язково отримають винагороду. А ось охочих піднятися за рахунок інших Господар року може покарати. Він не любить підступності. Через прямолінійності їй не зрозуміла мета прихованих інтересів.

На аверсі зображено п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, з державної діадемою Георга IV. Навколо портрета розміщена легенда – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 2 POUNDS •» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри (Elizabeth II Dei Gratia Regina Fidei Defensatrix)).

На реверсі зображення щура, що сидить навпочіпки серед квітів і нюхає повітря. Зверху півколом викарбовано напис в два рядки – «YEAR OF THE RAT 2020» (Рік Щура 2020), і «1 OZ FINE SILVER 999». Зліва від щура зображений ієрогліф – 鼠. Внизу розміщені ініціали гравера «PJL» (Пі Джей Лінч).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0241

Характеристики

Серія
Місячний календар
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2020
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Тираж, шт
138 888
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти