×

Срібна монета 1oz Рік Свині Лунар 2 фунта 2019 Великобританія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 000,00 ₴
В наявності
Артикул:
0010
Опис

Колекція Lunar або Shngngiào з першого випуску, який відбувся в Рік Коня 2014 року, популярна серед нумізматів. Крім Китаю та Австралії, Великобританія стала третьою країною, яка випустила так звану місячну серію. Ідея карбування заснована на східному календарі, а точніше на 12 міфічних тваринах, які щорічно змінювалися одна одною. 6-й випуск серії збігся з 12-м знаком гороскопу – свинею (Гравер: Гаррі Броквей). Завершиться колекція в Рік Змії 2025. Всі деталі ретельно вигравірувані, а в якості захисту від підробки доданий радієнтний фон. У Китаї свиня має славу ледачої тварини, але її турботливий і добрий характер сприяє примноженню багатства. За легендою нефритовий імператор Jade Emperor, що правив Небесами і Землею, ніколи не ступав на Землю і не бачив хто населяє її. Тому він наказав зібрати їх в одному місці. Щур, бик, тигр, кролик, дракон, змія, кінь, вівця, мавпа, півень і собака з'явилися в призначений час і місце. Лише свині запізнилися, тому вони і стали завершальним знаком в китайському календарі Sheng Xiao. Людям, народженим під цим знаком, притаманні загальні риси: доброта, відданість, великодушність.

На аверсі зображено п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, з державної діадемою Георга IV. Навколо портрета розміщена легенда – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 2 POUNDS •» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри (Elizabeth II Dei Gratia Regina Fidei Defensatrix)).

На реверсі викарбовано зображення свиноматки, яка годує своїх поросят. Вдалині видніється серед дерев і пагорбів сільський будиночок, з пічної труби якого в'ється дим в зоряне небо. Угорі півколом в два рядки зображені написи – «YEAR OF THE PIG • 2019» та «1 OZ FINE SILVER 999». Біля морди свині розміщений китайський ієрогліф – «豬».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0010

Характеристики

Серія
Рік свині
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Тираж, шт
138 888
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти