×

Срібна монета 1oz Британія 2 англійських фунта 2023 Великобританія (MintDirect® Premier + PCGS FS®)

31.13g / 999 / 1oz / блистер

Read moreShow less
2 850,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0709A
Опис

Срібна монета «Британія» 2023 року перевизначає безпеку на ринку дорогоцінних металів. Відзначений нагородами дизайн «Britannia» від Філіпа Натана 1987 року зображує неминущий символ нації, який сміливо стоїть поруч із щитом із прапором Союзу – символом сили Великобританії – при цьому в руках оливкова гілка, що символізує мир. Дизайн «Britannia» від Філіпа Натана виглядає так само красиво, як і будь-коли на цій монеті. Цей випуск 2023 року в спеціальній упаковці MintDirect® від APMEX є п'ятим і останнім зображенням Її Величності Королеви Єлизавети II. Монета «Британія» із зображенням першого зображення короля Карла III буде випущена у новому році. APMEX співпрацює з PCGS, одним із найнадійніших імен у галузі нумізматики, для подальшого покращення програми MintDirect ® Premier. Це партнерство з PCGS дозволяє MintDirect® Premier з PCGS FirstStrike® 2023 Silver Britannias у їх запечатаній упаковці, як і раніше, мати право на позначення FirstStrike®, якщо вони будуть відправлені до PCGS для оцінки через довгий час після нового FirstStrike®.

На аверсі зображений п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, у державній діадемі Георга IV на гільошованому фоні. Вздовж краю вигравірувані написи – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри), а також вказаний номінал – «• 2 POUNDS •».

У центрі реверсу викарбувана постать Британії, звернена вліво, в одязі, що розвівається, в коринфському шоломі з гребенем, відкинутим назад, що відкриває її обличчя. У правій руці вона тримає тризуб; її ліва рука лежить на щиті, прикрашеному хрестом Union Jack з геральдичними смугами, і тримає оливкову гілку. Вона стоїть на скелі на тлі морських хвиль. Навколо, перерваний тризубом, напис – «
'BRITANNIA' 2023' 1 oz ' 999 'FINE' SILVER'». Під зображенням розміщено прізвище дизайнера – NATHAN. Зліва внизу в кружечку розміщений тризуб, який змінюється на замок при зміні розташування монети. Поверхнева анімація зображує рух хвиль. Мікротекст, що повторюється, розташований навколо Британії, говорить – «DECUS ET TUTAMEN» (прикраса і захист).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0709A

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти