×

Срібні монети Великобританії

Показано 1-20 з 62 товарів

Срібні монети Великобританії

Грошова система Великобританії найскладніша у світі, за весь період на території держави ходили крони, флорини, пенси, шилінги, фунти. На сьогоднішній день офіційною грошовою одиницею Великобританії вважається фунт стерлінгів. Навіть, незважаючи на те, що Великобританія входить у Європейський союз і з січня 2002 року його грошовою одиницею є євро, фунт стерлінгів продовжує залишатися національною валютою держави. Протягом століть у Великобританії чеканили монети з срібла. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті та поповнити свою колекцію новими якісними зразками.

За весь період були випущені монети різного номіналу, всі вони представляють певну цінність і користуються попитом серед нумізматів. Існують різні типи монет Британії виготовлених зі срібла, а також випущені цілі серії, в яких зібрані монети, об'єднані однією тематикою.

Королівським двором Британії випущені наступні серії срібних монет:

  • Срібна Британія;
  • Звірі Королеви;
  • 40 років Великобританії;
  • Лунар.

Виготовляють монети на Королівському монетному дворі, який існує більше тисячі років. Причому випускають на ньому монети не тільки для Великобританії, але і для інших держав. В даний час придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті, поповнивши свою колекцію раритетними зразками Великобританії.

Серії срібних монет Великобританії

Срібні серії Великобританії, в яких зібрані колекційні та інвестиційні монети певної тематики дуже популярні серед нумізматів. Перші примірники, що увійшли в серію «Срібна Британія» почали карбувати в 1997 році із золота 958 проби, їх номінальна вартість становила 1 і 2 фунти, 50 і 20 пенсів.

У 2013 році, для карбування почали використовувати высокопробное срібло 999 проби. З 2007 року номінал монет розширився, до нього додали 5 пенсів, 10 пенсів, 10 фунтів, 50 фунтів. У 2012 році було випущено дев'ять монет номіналом 1 фунт, приурочених до 25-річчя серії «Срібні монети Британії», тираж склав 1612 примірників. Всі монети цієї серії сертифіковані. На лицьовій стороні монет викарбувано портрет королеви Британії Єлизавети II, на зворотному боці зображений образ Британії у вигляді жінки в шоломі, але сам дизайн постійно змінюється. Придбати срібні монети в Україні можна на нашому сайті з доставкою в будь-який регіон країни..

Карбування монет серії «Звірі Королеви» почалася в 2016 році. У серію увійшли монети номінальною вартістю 5 і 10 фунтів в якості «Буллион», і монети номіналом 2, 10 і 500 фунтів в якості «Пруф». На реверсі монет знаходиться портрет королеви, а на реверсі одне з геральдичних тварин: єдиноріг, чорний бик, червоний дракон, грифон і лев. З 2014 року в Великобританії почали випускати «Місячну» серію, в яку увійшли монети номіналом 2 та 10 фунтів. На лицьовому боці зображено портрет Єлизавети II, а на зворотному зображення тварини за китайським гороскопом. Монети знаходяться в подарункових упаковках, їх можна піднести в якості презенту або поповнити ними колекцію. Придбати срібні монети в Україні ви можете на нашому ресурсі і тим самим стати володарем дорогих раритетних зразків.

Вартість срібних монет Великобританії

Ціна срібних монет Великобританії залежить від типу монети, її збереження, року випуску і номінальної вартості. Наприклад, монети з «Місячної» серії, 2016 року випуску, вартістю 2 фунта, приурочених до року мавпи можна придбати приблизно за 43 долари, а за монету номінальною вартістю 500 фунтів «Рік Півня» просять близько 3573 доларів. Вартість монет із серії «Звірі Королеви» коливається в діапазоні від 42 до 1095 доларів. Монети з серії «Срібна Британія» можна придбати приблизно за 19-110 американських доларів. Менш популярні книги з цієї серії коштують близько 14 доларів. Придбати срібні монети в Києві, можна на нашому сайті за прийнятною ціною. Срібна монета, це не тільки гарна інвестиція грошей, але і оригінальний подарунок на будь-яке торжество.

Read moreShow less

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти