×

Срібна монета 1oz Рік Тигра 1 долар 2022 Австралія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
1 950,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0570r
Опис

Після раніше проданої серії срібних монет Королівський монетний двір Австралії випустив у 2022 році третю місячну монету, щоб продовжити цикл місячного календаря. Третя місячна монета в 1 унцію присвячена Місячному року Тигра. Дизайнер: Бронуін Кінг. Тигр – третій знак дванадцятирічного місячного календаря. Люди, народжені під цим знаком, відомі як сміливі та активні люди, які люблять виклик та пригоди. Її Величність Королева Єлизавета II – одна з найвідоміших людей, народжених у рік Тигра. Згідно з легендою, Нефритовий імператор запросив тварин наввипередки через швидку річку, щоб визначити їхнє розміщення в зодіаку. Впевнений у собі Тигр був імовірним претендентом на перемогу, але його продовжувало відносити за течією. Виявивши силу і рішучість разом з тими, хто народився під цим знаком, Тигр нарешті вибрався на берег за Пацюком та Биком. Таким чином, Тигр став третім у зодіаку.

У центрі аверсу викарбуваний шостий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Джоді Кларка, повернутий праворуч, у Державній діадемі Георга IV та вікторіанському коронаційному намисті. Навколо портрета, по внутрішньому ободу, розташовані написи: ім'я монарха – «ELIZABETH II», назва країни-емітента і рік випуску – «AUSTRALIA 2022», номінал монети – «1 DOLLAR». По зовнішньому ободу зображено колесо місячного календаря з тигром зверху.

На реверсі зображений тигр, що йде сосновими гілками. Ліворуч від тварини в колі розташовані: ієрогліф, що позначає тигра – «虎», в чотири рядки – «YEAR OF THE TIGER», а також вміст металу та чистота – «1oz .999 Ag».

Read more
Деталі товару
0570r

Характеристики

Серія
Місячний календар
Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2022
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Королівський австралійський монетний двір
Тираж, шт
50000
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua