×

Срібна монета 1oz Китоголов 50 франків 2019 Руанда

31.13g / 999 / 1oz / вакуумний пакет

Read moreShow less
2 035,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0197
Опис

Серія Rwanda African Wildlife користується неймовірною популярністю завдяки мудрому дизайну та історії преміум-класу. Успішна серія, запущена в 2008 році, вже знаменує випуск 12-го випуску і безперервне зростання популярності у всьому світі. Дизайн який щорічно змінюється дозволяє познайомити світ з великим числом тварин, що населяють жаркий континент. Китоглав, або королівська чапля (лат. Balaeniceps rex) – птах із загону пеліканоподібних, єдиний представник сімейства китоголових. Дуже великий птах, його висота в середньому становить 1,2 м, розмах крил – 2,3 м, а вага – від 4 до 7 кг. Мешкає в тропічних болотах Східної Африки, де водяться дводишні риби протоптери – його головний корм. Схожий на дерев'яний черевик дзьоб робить китоголових досконалим майстром рибного лову. На відміну від більшості інших птахів, очі китоголових розташовані в передній частині черепа, а не з двох сторін, що дозволяє йому мати бінокулярний зір. З огляду на масивність дзьоба птах кладе його на груди під час відпочинку. Китоголов був відкритий в 1849 році, менш ніж через рік він був уже науково описаний.

На аверсі розташований герб республіки Руанди з написом вгорі «REPUBLIKA Y'U RWANDA» (Республіка Руанда), а внизу – «UBUMWE-UMURIMO-GUKUNDA-IGIHUGU» (Єдність, праця, героїзм, патріотизм). По ободу півколом стоять написи: вгорі – «BANKI NKURU Y'U RWANDA» (Центральний банк Руанди), а знизу – «AMAFARANGA, 50 MIRONGO ITANU» (законний платіжний засіб, 50 руандійських франків).

Реверс зображує африканську матір-китоголова з пташеням у гнізді на тлі африканського материка. Птицю легко впізнати по її широкому потужному дзьобу і короткій шиї. Зліва розташований напис – «AFRICAN OUNCE» (африканська унція), а праворуч – «2019» і «1oz FINE SILVER 999».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0197

Характеристики

Серія
Дика природа
Країна
Руанда
Метал
Срібло
Номінал
50 франків
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Франк Руанди
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Африка
Виробник
Руанда
Монетний двір
ТОВ Mayer's Mint GmbH
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
11 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти