×

Срібна монета 1oz Чеський Лев 2 долари 2024 Ніуе (MintDirect® Premier + PCGS FS®)

31.13g / 999 / 1oz / блістер

Read moreShow less
3 500,00 ₴
В наявності
Артикул:
0932
Опис

Чеський монетний двір у 2024 році випустив від імені Острова Ніуе срібну монету «Чеський Лев». Чеський монетний двір представив свою першу серію інвестиційних монет у 2017 році. Ця серія швидко завоювала популярність завдяки патріотичному рельєфу та обмеженому тиражу. Монети у 2024 році отримали новий рельєф, проте основна ідея залишилася незмінною. На звороті домінує чеський лев у надзвичайно реалістичному виконанні з короною Святого Вацлава на голові. Додатковим мотивом є орел, який є синтезом св. Вацлавських, моравських та силезських хижих птахів. Автором рельєфу традиційно є медаліст Асамат Балтаєв. Чеський монетний двір має ліцензію острова Ніуе.

Тільки монети, отримані протягом перших 30 днів випуску від Чеського монетного двору, мають право отримати статус MintDirect® Premier. APMEX уклала партнерську угоду з PCGS, однією з найнадійніших компаній у галузі нумізматики, для подальшого покращення програми MintDirect® Premier. Це партнерство з PCGS дозволяє MintDirect® Premier з PCGS FirstStrike® 2024 Silver Czech Lion у запечатаній упаковці зберігати право на отримання позначення FirstStrike®, якщо вони будуть відправлені до PCGS для оцінки ще довгий час після того, як нові монети, що відповідають критеріям FirstStrike®, зазвичай йдуть із ринку.

На аверсі зображено некоронований портрет Його Величності Короля Карла III, звернений вліво. Вздовж обода монети викарбувані написи – «CHARLES III • NIUE • 2 DOLLARS • 2024».

На реверсі крупним планом викарбуване зображення частини морди чеського лева. Поруч із ним розташований орел, що є синтезом св. Вацлавських, морівських та силезських хижих птахів. На голові лева знаходиться вишукана Корона Святого Вацлава. Зліва в два рядки розміщено напис – «ČESKÁ REPUBLIKA». Справа внизу вказані характеристики металу – «1 oz Ag 999».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0932

Характеристики

Серія
Чеський лев
Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2024
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
Чеський монетний двір
Тираж, шт
16500
Діаметр, мм
37
Товщина, мм
4
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти