×

Срібна монета 1oz Штурмовик "Зоряні Війни" 2 долара 2018 Ніуе

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
1 900,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0192
Опис

Срібна монета серії «Зоряні війни», випущена монетним двором Нової Зеландії. Вперше представлений в оригінальному фільмі «Зоряні війни» (1977), штурмовик – це вигаданий солдат Галактичної Імперії на чолі з Імператором Палпатіном і його командирами Дартом Вейдером і гранд-моффом Таркіним. Штурмовики можуть швидко підготуватися до бою і діяти як армія Імперії, охороняючи райони і реагуючи на громадські заворушення. Штурмовик відрізняється своєю білою бронею, яка покриває тіло, захищаючи його в бою. У «Пробудженны сили» (2015) штурмовики поліпшені і служать Першому Ордену на чолі з Верховним лідером Сноуком разом з Кайло Реном, генералом Хакса і капітаном Фазмою, його новими командирами. Нумізматичний продукт представлений під емітентом острова Ніуе.

На аверсі монети зображено портрет королеви Єлизавети II роботи Ієна Ренк-Бродлі. По колу вздовж обода розташовані написи: «ELIZABETH II», «NIUE», «TWO DOLLARS». Внизу позначений рік випуску монети – «2018».

На реверсі викарбовано офіційно ліцензоване зображення озброєного штурмовика крупним планом з опуклою і полірованою поверхнею. Справа півколом по ободу викарбувані вага і чистота металу – «1oz 999 Fine Silver», а також штамп логотипу «Lucasfilm». Праворуч від штурмовика розміщений логотип монетного двору.

Read more
Деталі товару
0192

Характеристики

Серія
Зоряні Війни
Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
Новозеландський Монетний Двір
Тираж, шт
250000
Діаметр, мм
40
Товщина, мм
2,97
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua