×

Срібна монета 1oz Королівський Герб 2 англійських фунта 2023 Великобританія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 300,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0794A
Опис

Ця срібна інвестиційна монета від Королівського монетного двору прикрашена королівським гербом, символом сили та величі. Вселяючий благоговійний трепет дизайн зображений на 1 унції срібла 999 проби. Королівський герб століттями був основою британського карбування та символізує силу та велич монархії Сполученого Королівства. Королівський герб досі використовується як символ влади та ідентифікації, тоді як Королівський штандарт, прапор королівського герба, також майорить над королівськими палацами, коли монарх знаходиться вдома. Знаковий дизайн королівського герба Еріка Сьюелла був переосмислений на цій монеті дизайнером монет Тімоті Ноадом. На щиті з королівським гербом, розділеному на чотири частини, зображено три леви-вартові Англії, зображені в першому і четвертому квадрантах, а в другому нестримний лев і подвійний флори-контрфлора представляють Шотландію. На третьому зображено арфу для Ірландії. Щит підтримується з одного боку коронованим англійським левом, а з іншого – шотландським єдинорогом, і його оточує обруч із підв'язками, на якому написано HONI SOIT QUI MAL Y PENSE (Ганьба тому, хто погано думає про це). Також представлений цибуля-порей Уельська.

На аверсі зображено перший некоронований портрет Його Величності Карла III, роботи Мартіна Дженнінгса (MJ), звернений ліворуч на гільошованому тлі. Вздовж обода монети вигравірувані написи – «CHARLES III•D•G•REX•F•D» (Charles the Third by the Grace of God King Defender of the Faith (Карл Третій Милістю Божою, Король – Захисник Віри)), а також вказаний номінал – «• 2 POUNDS •».

На реверсі, на радіальному тлі, зображено поточну варіацію королівського герба зі щитом, розділеним на чотири частини, кожна з яких представляє нації Сполученого Королівства. Вгорі монети вказано рік карбування – «2023», а внизу півколом характеристики металу – «1oz FINE SILVER 999».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0794A

Характеристики

Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Тираж, шт
100000
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
1,8
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти