×

Срібна монета 1oz Британія 2 англійських фунта 2020 Великобританія

31.13g / 999 / 1oz

Read more
1 450,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0300
Опис

Срібна монета «Britannia» вперше була викарбувана Королівським монетним двором в 1997 г. Монети карбувалися з срібла 958 проби. З 2013 року вміст чистого срібла в монетах підвищено до 999-ї проби. На сьогоднішній день це одна з найуспішніших серій монет Royal Mint. Щорічно колекціонери і інвестори з нетерпінням очікують виходу нових випусків. Викарбувана за всесвітньо відомими стандартами Королівського монетного двору Великобританії, монета містить 1 тройську унцію чистого срібла. Вона по-справжньому приваблює і вражає своїм зовнішнім виглядом і пізнаваним класичним дизайном монет. На Британіях 2020 р зображена знаменита «Британія яка стоїть», що уособлює Великобританію, будучи її національним символом. Розробляв образ скульптор Філіп Натан.

На аверсі зображено портрет Її Величності королеви Великобританії Єлизавети II роботи Джоді Кларка (Jody Clark). Уздовж канта проходить легенда: «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D» і зазначена номінальна вартість – «2 POUNDS».

На реверсі, скульптор Філіп Натан, дизайнер першого британського злитка в 1987 році, представив алегоричну постать Британії. У цьому класичному дизайні вона протистоїть потужному шторму, який розвіває її одяг і волосся. На її голові одягнений коринфський шолом, в одній руці вона тримає щит і оливкову гілку, в іншій – тризуб. У дизайні присутня плямистий променевий сонячний спалах на задньому плані. Уздовж канта викарбувані написи: «BRITANNIA», характеристики металу – «1 oz 999 FINE SILVER», рік емісії – «2020» і прізвище дизайнера – «NATHAN».

Read more
Деталі товару
0300

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2020
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua