×

Срібна монета 2oz Червоний Дракон Уельський (серія "Звірі Королеви") 5 фунтів стерлінгів 2017 Великобританія

62.26g / 9999 / 2oz

Read moreShow less
6 000,00 ₴
В наявності
Артикул:
0264v
Опис

Королівський монетний двір Великобританії представив нову серію інвестиційних монет – «Звірі Королеви», натхненням створення якої стали геральдичні мотиви з давніх часів до наших днів. В даному випадку мова йде про срібні версії цих монет. Третій випуск з популярної серії величних істот від Королівського монетного двору представляє могутнього Уельського Червоного Дракона. Кельтський дракон уособлює суверенітет і владу. Валлійський дракон використовувався в Королівському гербі в шістнадцятому столітті, а Червоний дракон Кадвалладера є емблемою на національному прапорі Уельсу. Червоний дракон набув популярності завдяки тому, що вважався ланкою бойового штандарта короля Артура і інших древніх кельтських лідерів. Його зв'язок з цими лідерами разом з іншими свідченнями з археології, літератури і документальної історії змусила багатьох припустити, що він походить від більш раннього романо-британського національного символу. Під час правління тюдоровських монархів червоний дракон використовувався в якості опори в гербі англійської корони. Коли Її Величність Королева була коронована в 1953 році, вхід в Вестмінстерське абатство охороняли десять фантастичних істот. Звірі Королеви були статуями шести футів висотою, які символізували спадщину і історію, успадковані королевою Єлизаветою II в той день. Ці королівські захисники були втілені в життя в колекції, названій на їх честь, яка почалася в рік, коли королева стала найдовше правлячим монархом у світі.

На аверсі портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, виконаний Джоді Кларком, представлений на британських монетах з 2015 року (так званий п'ятий тип монетного портрета королеви). По краю монети розташовані написи, що вказують номінал монети та ім'я Королеви: «5 POUNDS • ELIZABETH II • D • G • REG • F • D».

Реверс монети розроблений Джоді Кларком. На монеті зображений могутній Червоний Дракон Уельсу, що стискає кігтями щит. По краю монети розташована легенда – «RED DRAGON OF WALLES • 2oz • FINE SILVER • 999.9 • 2017».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0264v

Характеристики

Серія
Звірі Королеви
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
5 фунтів
Рік
2017
Вага монети, гр
62,26
Проба
9999
Вага металу, oz
2
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
6
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти