×

Срібна монета 1oz Британія 2 англійських фунта 2022 Великобританія

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
1 850,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0568r
Опис

Срібна монета «Британія» 2022 року перевизначає безпеку на ринку дорогоцінних металів. Відзначений нагородами дизайн «Britannia» від Філіпа Натана 1987 року зображує неминущий символ нації, який сміливо стоїть поруч із щитом із прапором Союзу – символом сили Великобританії – при цьому в руках оливкова гілка, що символізує мир. Дизайн «Britannia» від Філіпа Натана виглядає так само красиво, як і будь-коли на цій монеті. Зліва внизу малюнка, під сукнею Британії, тризуб представляє її військово-морську історію, а коли глядач змінює розташування монети, цей тризуб стає замком, підкреслюючи надійний характер монети. Поверхнева анімація відображає рух хвиль, а дрібні деталі, такі як прапор Союзу на щиті Британії, ретельно були виділені лініями тону. Ці додаткові функції безпеки як прикрашають, так і захищають монету, так само як і мікротекст, що межує з дизайном, говорить: «Decus et Tutamen», що перекладається як «прикраса і захист».

На аверсі зображений п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, у державній діадемі Георга IV на гільошованому фоні. Вздовж краю вигравірувані написи – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри), а також вказаний номінал – «• 2 POUNDS •».

У центрі реверсу викарбувана постать Британії, звернена вліво, в одязі, що розвівається, в коринфському шоломі з гребенем, відкинутим назад, що відкриває її обличчя. У правій руці вона тримає тризуб; її ліва рука лежить на щиті, прикрашеному хрестом Union Jack з геральдичними смугами, і тримає оливкову гілку. Вона стоїть на скелі на тлі морських хвиль. Навколо, перерваний тризубом, напис – «BRITANNIA 2022 1 oz 999.9 FINE SILVER». Під зображенням розміщено прізвище дизайнера – NATHAN. Зліва внизу в кружечку розміщений тризуб, який змінюється на замок при зміні розташування монети. Поверхнева анімація зображує рух хвиль. Мікротекст, що повторюється, розташований навколо Британії, говорить – «DECUS ET TUTAMEN» (прикраса і захист).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0568r

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2022
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти