×

Срібна монета 1oz Американський Орел "Звільнення України" 1 долар 2022 США

31.13g / 9999 / 1oz / капсула/Сертифікат/футляр

Read more
Limited special offer
14 000,00 грн. 16 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0845rm
Опис

Ця приголомшлива срібна монета American Eagles вагою 1 унцію присвячена Україні. На монеті «Звільнення України» розміщено кольорове зображення трьох українських воїнів, які встановлюють державний прапор України на звільненій землі, вона постачається у футлярі разом із сертифікатом автентичності. Монета має чорне рутенієве покриття. Обмежений тираж лише 100 штук по всьому світу. Український прапор не просто прапор, а символ любові до рідної землі, національної ідентичності, символ того, що українці несуть у серці крізь усе своє життя – спрагу волі та Перемоги. Синьо-жовті прапори завжди нагадуватимуть про незламність захисників України, які захищають рідну землю від підлого окупанта, та про те, якою ціною дістається всім українцям Перемога. Прапор завжди вважався військовою святинею, під якою об'єднуються вірні своєму обов'язку воїни, з якою вони йдуть у бій. Зараз із синьо-жовтим прапором воюють наші воїни на передовій, а волонтери невтомно працюють у тилу.

На аверсі монети розміщено кольорове зображення трьох українських воїнів, які встановлюють державний прапор України на звільненій землі. Вгорі півколом розміщено напис – «LIBERTY» (СВОБОДА). Внизу вказано рік випуску монети – «2022».

На реверсі зображений орел, що заходить на посадку і несе гілку дуба, ніби збирається додати її в гніздо. Ліворуч угорі півколом викарбовано слова – «UNITED STATES OF AMERICA» (Сполучені Штати Америки), а праворуч внизу – «• ONE DOLLAR • 1 OZ. FINE SILVER». Також праворуч, ближче до орла, півколом розміщено напис – «E PLURIBUS UNUM» (З багатьох єдине).

Read more
Деталі товару
0845rm

Характеристики

Серія
Україна
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2022
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар США
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір Вест-Пойнта (США)
Тираж, шт
100
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua