×

Срібна монета FABULOUS 15 (F15) Віденська Філармонія 1,5 євро 2017 Австрія

31.13g / 999 / 1oz / Сертифікат/квадратна капсула F15

Read moreShow less
2 250,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0090
Опис

Міжнародна програма пам'ятних монет «Fabulous» включає річні колекції пам'ятних (колекційних) і інвестиційних срібних монет різних країн: Fabulous 12 Silver Collection – з 2006 року і Fabulous 15 Silver Collection – з 2010 року. Мета програми – просування культури кожної країни-учасниці. Програма об'єднує країни з давніми нумізматичними традиціями, такі як Іспанія, Канада, Мексика, Австрія, Великобританія, Франція, Китай Вірменія, Білорусь, Україна Росія, Південна Африка. Країна-емітент (а точніше – її державний банк або державний монетний двір), що входить в програму «Fabulous» і випускає цінні монети, сама вибирає і надає монети для цієї колекції. «Філармонікер» (срібна серія) – одна з найпопулярніших і найбільш затребуваних інвестиційних монет на сьогоднішній день. Номінал монети становить 1,5 євро, і на території Австрії вона може використовуватися як офіційний платіжний засіб. Однак ринкова вартість срібного «Філармонікера» набагато вища.

На аверсі монети зображений орган концертного залу Musikverein у Відні. Musikverein є домом для Віденського філармонічного оркестру і вважається одним з провідних концертних залів в світі з точки зору акустики. Над органом півколом розташований текст «REPUBLIK ÖSTERREICH» (Австрійська республіка). Під органом вигравіруваний текст «1 UNZE FEINSILBER» (1 унція чистого срібла), а також рік випуску – «2017» і півколом номінальна вартість – «1,5 EURO».

Реверс монети відображає різноманітність музичних інструментів, включаючи струнний бас, 4 віолончелі, фагот, арфу і віденський ріг. Над інструментами півколом розташований текст «WIENER PHILHARMONIKER», а між основним текстом та інструментами є маленький напис «silber», що перекладається з німецької як срібло.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0090

Характеристики

Серія
Віденська Філармонія
Країна
Австрія
Метал
Срібло
Номінал
1,5 євро
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Євро
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Європа
Виробник
Австрія
Монетний двір
Австрійський монетний двір
Тираж, шт
2064804
Діаметр, мм
37
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
14 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти