×

Срібна монета 1oz Робін Гуд 1,5 євро 2019 Австрія

31.13g / 999 / 1oz

Read more
1 200,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0343
Опис

Робін Гуд – це третя і остання монета, присвячена ювілею монетного двору у Відні. У 1191 році герцог Леопольд Австрійський посварився в хрестовому поході з англійським королем Річардом, прозваним Левине Серце, і коли війська Річарда поверталися додому в наступному році з Палестини, Леопольд захопив короля з почтом в Ердберзі (передмістя Відня), і зажадав викуп сріблом. Коли влада Англії заплатила викуп, Леопольд використав отримане срібло для заснування першого віденського монетного двору Вінер Нойштадт і карбування срібних монет. Робін Гуд – «Принц Злодіїв» – герой середньовічних баладних циклів, протягом століть фігура цього благородного розбійника служила символом людини, яка бере у багатих і віддає бідним. Чи існував дійсно Робін Гуд – невідомо. Однак, зв'язок цього міфу з викупом, заплаченим за англійського короля Річарда Левове Серце, є послідовною – для викупу влада обклала підданих спеціальним податком, тяжкість якого лягла на простих людей.

На аверсі зображено модернізоване зображення офіційної печатки герцога Леопольда V, на якому зображений броньований лицар на коні зі щитом і прапором в руці. Напис «REPUBLIK OSTERREICH», «1,50 EURO», «1 UNZE FEINSILBER» і «2019».

На реверсі зображення «короля злодіїв» Робін Гуда в його традиційному плащі з капюшоном, який готується випустити дві стріли.

Read more
Деталі товару
0343

Характеристики

Серія
825-річчя Віденського монетного двору
Країна
Австрія
Метал
Срібло
Номінал
1,5 євро
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Євро
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Австрія
Монетний двір
Австрійський монетний двір
Тираж, шт
100000
Діаметр, мм
37
Товщина, мм
2,5
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua