×

Срібна монета 1oz Леопольд V 825-річчя 1,5 євро 2019 Австрія

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
1 825,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0068g
Опис

Перша з трьох монет, присвячених 825-річчю Віденського монетного двору, присвячена ключовый фігуры в грошовій історії Австрії. Герцог Леопольд V, людина, чия спадщина триває і донині, без сумніву схвалив би монету, викарбувану в його честь, оскільки вона не тільки містить одну унцію чистого срібла, а й є бажаним предметом для колекціонування.

У 1191 році два хрестоносця, герцог Австрії Леопольд V і король Англії Річард «Левове Серце», посварилися під час взяття міста Акко. У грудні 1192 року повертаючись додому зі Святої Землі, Річард потрапив в полон до Леопольда на околиці Відня. Розташований в замку Дюрнштайн, за легендою, Річард був знайдений його менестрелем Блонделем, який подорожував з замку в замок, співаючи пісню, яку знали тільки він та його господар. Величезний викуп в сріблі, який Леопольду вдалося домогтися у англійців в обмін на звільнення Річарда, був використаний для заснування оригінального монетного двору у Відні у 1194 році. Леопольд також використовував срібло для заселення земель і будівництва фортець, таких як Вінер-Нойштадт. Досягнення Леопольда допомогли Остаррічі, як тоді називали Австрію, стати великою європейською державою. На монеті зображений лицар, хрестоносець, авантюрист і державний діяч, одягнений для битви.

На аверсі зображено модернізоване зображення офіційної печатки герцога Леопольда V, на якому зображений броньований лицар на коні зі щитом і прапором в руці. Вгорі півколом розміщено напис – «REPUBLIK ÖSTERREICH». Під конем зліва в три рядки – «1,50 EURO», «1 UNZE FEINSILBER», а праворуч – «2019».

На реверсі зображення герцога Леопольда V з Відня в обладунках. На прапорі розташований рік заснування монетного двору у Відні – «1194».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0068g

Характеристики

Серія
825-річчя Віденського монетного двору
Країна
Австрія
Метал
Срібло
Номінал
1,5 євро
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Євро
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Походження
Європа
Виробник
Австрія
Монетний двір
Австрійський монетний двір
Тираж, шт
100000
Діаметр, мм
37
Товщина, мм
3,2
Відгуки
Жодного відгуку
14 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти