×

Срібна монета 1oz Віденська Філармонія 1,5 Євро 2021 Австрія

31.13g / 999 / 1oz

Read more
1 450,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0431
Опис

«Філармонікер» (срібна серія) – одна з найпопулярніших і найбільш затребуваних інвестиційних монет на сьогоднішній день. Приголомшливий успіх золотої серії «Філармонікерів» на світовому ринку став передумовою для випуску ще однієї монети «Віденської філармонії», але вже зі срібла. Перший тираж вийшов в продаж з 1 лютого 2008 року і до кінця року був повністю проданий. Номінал монети становить 1,5 євро, і на території Австрії вона може використовуватися як офіційний платіжний засіб. Однак ринкова вартість срібного «Філармонікера» набагато вище, тому його купують в якості інвестицій або для поповнення приватних колекцій.

На аверсі монети зображений орган концертного залу Musikverein у Відні. Musikverein є домом для Віденського філармонічного оркестру і вважається одним з провідних концертних залів в світі з точки зору акустики. Над органом півколом розташований текст «REPUBLIK ÖSTERREICH» (Австрійська республіка). Під органом вигравіруваний текст «1 UNZE FEINSILBER» (1 унція чистого срібла), а також рік випуску – «2021» і півколом номінальна вартість – «1,5 EURO».

Реверс монети відображає різноманітність музичних інструментів, включаючи струнний бас, 4 віолончелі, фагот, арфу і віденський ріг. Над інструментами півколом розташований текст «WIENER PHILHARMONIKER», а між основним текстом та інструментами є маленький напис «silber», що перекладається з німецької як срібло.

Read more
Деталі товару
0431

Характеристики

Серія
Віденська Філармонія
Країна
Австрія
Метал
Срібло
Номінал
1,5 євро
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Євро
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Гладкий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Австрія
Монетний двір
Австрійський монетний двір
Діаметр, мм
37
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua