×

Срібна монета 1oz Американський Орел 1 долар 2013 США

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 500,00 ₴
В наявності
Артикул:
0081
Опис

Срібний Американський Орел з'явився одночасно із золотою інвестиційною монетою в 1986-му році. Платинові монети серії «Американський Орел» з'явилися в 1997-му році, а паладієва монета додалася в серії «Американський Орел» з'явилася тільки в 2017-му році. При цьому срібний Американський Орел на відміну від золотої монети є першою інвестиційною монетою в лінійці сучасних інвестиційних монет. Затверджена конгресом США в 1985 році в рамках програми по монетам з дорогоцінних металів і вперше викарбувана в 1986 році срібна монета «Американський орел» пробою .999, є найбільш популярною срібною інвестиційною монетою в світі. Дизайн однодоларової срібної монети заснований на ідеї скульптора А.А. Вейнсмана – «Крокуюча Свобода » – вперше представлена в пів доларовій срібній монеті 1917 року. Найбільшою особливістю американських інвестиційних монет є те, що їх вага, чистота і зовнішній вигляд гарантовані урядом США.

На аверсі монети викарбуваний білоголовий орел з розправленими крилами. На грудях орла зображений геральдичний щит США. У дзьобі орел тримає стрічку, яка розвівається зі словами «E PLURIBUS» (З багатьох) і «UNUM» (єдине). Правою лапою орел тримає оливкову гілку, лівою – пучок стріл. Над орлом викарбувані 13 п'ятикутних зірок. Під лівою лапою орла викарбувані ледве помітні ініціали автора реверсу Джона Мерканті – «JM» (John Mercanti). Півколом, над орлом, викарбувані слова «UNITED STATES OF AMERICA» (Сполучені Штати Америки). На нижній частині реверса монети, по колу, викарбувані слова «1 OZ. FINE SILVER ~ ONE DOLLAR »(1 унція чистого срібла – 1 долар).

На реверсі монети зображено жінку, образ Крокуючої Свободи, що йде до висхідного сонця, та тримає в лівій руці дубову і оливкову гілки, символи військової та цивільної слави, правою рукою жінка вказує на сонце, що сходить. На жінці, як плащ, накинутий прапор США, зрозуміти це можна по слабо помітним зіркам над правою рукою і характерним смугах на тканині. Також півколом, над жінкою, викарбовано слово «LIBERTY» (СВОБОДА). Праворуч – «IN GOD WE TRUST» – (МИ ВІРИМО В БОГА), а внизу викарбуваний рік випуску монети – «2013».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0081

Характеристики

Серія
Американський орел
Країна
США
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар США
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Монетний двір
Монетний двір США
Діаметр, мм
40,6
Товщина, мм
2,98
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти