×

Срібна монета 1oz Британія 2 англійських фунта 2023 Великобританія (Король Карл III)

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 250,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0741A
Опис

Понад 1100 років Королівський монетний двір займається інноваціями, щоб створювати красиві, безпечні та надійні монети. Срібна монета «Британія» 2023 продовжує лідирувати у визначенні безпеки на ринку дорогоцінних металів. Відзначений нагородами дизайн «Britannia» від Філіпа Натана 1987 року зображує неминущий символ нації, який сміливо стоїть поруч із щитом із прапором Союзу – символом сили Великобританії – при цьому в руках оливкова гілка, що символізує мир. Дизайн «Britannia» від Філіпа Натана виглядає так само красиво, як і будь-коли на цій монеті. Ця монета є другою монетою «Britannia» з датою 2023 року та першою монетою із зображенням короля Карла III. На аверсі зображено перший монетний портрет Його Величності Короля. Це перша у світі інвестиційна монета із зображенням першого викарбуваного портрета Його Величності короля Карла III.

На аверсі зображено перший некоронований портрет Його Величності Карла III, роботи Мартіна Дженнінгса (MJ), звернений ліворуч на гільошованому тлі. Вздовж обода монети вигравірувані написи – «CHARLES III•D•G•REX•F•D» (Charles the Third by the Grace of God King Defender of the Faith (Карл Третій Милістю Божою, Король – Захисник Віри)), а також вказаний номінал – «• 2 POUNDS •».

У центрі реверсу викарбувана постать Британії, звернена вліво, в одязі, що розвівається, в коринфському шоломі з гребнем, відкинутим назад, що відкриває її обличчя. У правій руці вона тримає тризуб; її ліва рука лежить на щиті, прикрашеному хрестом Union Jack із геральдичними смугами, і тримає оливкову гілку. Вона стоїть на скелі на тлі морських хвиль. Навколо, перерваний тризубом, напис – «'BRITANNIA' 2023' 1 oz ' 999 'FINE' SILVER'». Під зображенням розміщено прізвище дизайнера – «NATHAN». Зліва внизу в кружечку розміщений тризуб, який змінюється на замок при зміні розташування монети. Поверхнева анімація зображує рух хвиль. Мікротекст, що повторюється, розташований навколо Британії, говорить – «DECUS ET TUTAMEN» (прикраса і захист).

Read moreShow less
Детальніше про товар
0741A

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Відмінна
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти