×

Срібна монета 1oz Біткоїн 2 долари 2023 Ніуе

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 700,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0889
Опис

Срібна монета «Біткоїн» вагою у 1 унцію 999,9 проби, яка випущена для Ніуе European Mint – перша монета в серії криптовалют. Монета є законним платіжним засобом Ніуе. Її витончений та інноваційний дизайн робить монету справді унікальною та красивою. Біткоїн, зареєстрований у 2008 році та випущений у 2009 році особою або групою під ім'ям Сатоші Накамото, є типом цифрової валюти, створеним для використання в однорангових електронних транзакціях в Інтернеті. Оплата через Біткоїн може бути здійснена анонімно. Біткоїн став найвідомішою криптовалютою і відомий у всьому світі як цифрова платіжна система. Біткоїн – це гроші, які існують здебільшого у вигляді комп'ютерного коду та не підтримуються жодним банком чи урядом.

У квадратній рамці в центрі аверсу знаходиться державний герб Ніуе. У полі, що оточує рамку, зображена складна схема обладнання для майнінгу біткоїнів, оточена довгим потоком двійкового кодування. Вгорі півколом розміщено напис – «NIUE ISLAND 2023», а внизу вказано номінал – «2 DOLLARS».

На реверсі зображено символ біткоїна – велика літера «B» з лініями, що проходять через неї, та нагадують символ долара, на поверхні якого вигравірувано витончена геометрична мережа. Емблему оточує дзеркальне зображення того ж сегмента обладнання для майнінгу та числового потоку, що і на аверсі. Вгорі півколом розташована фраза латиною – «VIRES IN NUMERIS» (сила в цифрах). Зліва розміщено напис – «BITCOIN», а внизу вказано характеристики металу – «1 OZ 9999 FINE SILVER». Справа знаходиться знак монетного двору – «EM».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0889

Характеристики

Країна
Ніуе
Метал
Срібло
Номінал
2 долара
Рік
2023
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Ніуе
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Ніуе
Монетний двір
European Mint
Тираж, шт
15000
Діаметр, мм
38
Товщина, мм
2,37
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти